Doporučené produkty:

Dětský a mládežnický pokoj

Dětský nebo teenagerský pokoj je poněkud zvláštní místnost. Vždyť pro mladého člena domácnosti slouží jak jako pracovna a kancelář pro práci a studium, tak jako ložnice nebo obývací pokoj, kde se scházejí přátelé a kolegové. A nesmíme zapomínat, že ve vlastním pokoji teenageři také relaxují, sledují své oblíbené seriály, čtou knihy nebo hrají počítačové hry. Právě z tohoto důvodu by měl být nábytek do dětských a dospívajících pokojů co nejfunkčnější. V našem internetovém obchodě Versanis najdete širokou nabídku nábytku do pokoje pro teenagery, díky kterému bude zařizování pokoje vašeho teenagera velmi snadné!

Seřadit:

Zobrazit:

257


Navzdory tomu, že je to „pouze“ skříňka, zaujme vás svou...

Kovový regál - 5 úrovní

2279.00 CZK

433


Nabízená police na boty je kombinací funkčního předmětu s...

Kovová police na boty. Organizér, botník

1613.00 CZK

314


Představený výrobek je ideálním dekorativním...

Kovový stojan na boty

2028.00 CZK

496


Kovová konzolová police o výšce 78 cm je praktický...

Konzola - kovová police do předsíně, rozšíření

4966.00 CZK

506


Má Vaše dítě rádo vojenský styl? Nebo možná...

Kovová postel. Vojenská postel 90x200

5747.00 CZK


Dětský pokoj - jak ho zařídit?

Jednou z nejdůležitějších místností v rodinném domě je dětský pokoj. Jak by měl být tento pokoj zařízen? Především se rozhodněte pro univerzálnost! Mnoho rodičů je v pokušení vytvořit krásný, barevný prostor a splnit dětem jejich rozmary. Je však důležité mít na paměti, že malé děti často mění své preference a očekávání ohledně designu pokoje. Barevný nábytek do dětského pokoje, který zaujme pár let staré děti, může být po dovršení deseti let zcela nežádoucí.
V našem obchodě najdete univerzální nábytek do dětského pokoje. Nabízíme stylové a funkční psací stoly s přídavnými policemi, komody a knihovny, pohodlné postele a pohodlné kancelářské židle. Námi nabízený nábytek je v tlumených, univerzálních odstínech, což znamená, že ho děti mohou používat dlouhou dobu. Určitě se budou dobře hodit k různým barevným dekoracím a ozdobám.

Pokoj teenagera - jak ho zařídit?

Podobnou zásadou se vyplatí řídit i při zařizování pokoje teenagera? Jak by měl být tento pokoj zařízen? Teenageři tráví spoustu času u počítače, a navíc si k sobě častěji než děti zvou kamarády. Nábytek do pokoje teenagera by proto měl vytvářet atmosféru malého obývacího pokoje. Dobrou volbou může být koupě velké rohové pohovky s funkcí spaní, která přes den slouží jako pohovka, a konferenčního stolku. Užitečné budou také knihovny a police, na které lze umístit učebnice, knihy, sešity nebo komiksy.
Nezbytným kusem nábytku do pokoje teenagera je také velký a funkční psací stůl. Měl by mít dostatečně velkou desku, aby se na ni vešel monitor stolního počítače nebo notebooku, a zároveň by měl mít dostatečný pracovní prostor. V pokoji teenagera se dobře uplatní psací stoly s dalšími policemi, skříňkami, organizéry a výsuvnými policemi na myš a klávesnici.

Nákup nábytku pro teenagery a dětské pokoje v obchodě Versanis

Pokud hledáte nábytek do pokoje mládeže nebo dětského pokoje, jste na správném místě! V nabídce našeho internetového obchodu najdete jak funkční, velké psací stoly, knihovny a komody, tak pohodlné jednolůžkové postele a moderní rohové sedací soupravy s funkcí spaní. Zveme vás k nahlédnutí do nabídky Versanis!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky