Doporučené produkty:

Křesla a židle k dětskému psacímu stolu

Velký a funkční stůl je nepostradatelným kusem nábytku v každém dětském pokoji - jak pro rané školní roky, tak pro teenagery. Koneckonců dítě na něm dělá své domácí úkoly, učí se, čte a také tráví svůj volný čas hraním počítačových her. Při dokončování vybavení dětského pokoje musíte mít na paměti, že správná židle k psacímu stolu je stejně důležitá jako samotný psací stůl. Kvalitní kancelářské židle pro děti najdete v nabídce našeho internetového obchodu Versanis.

Seřadit:

Zobrazit:

SGN2547


4299.00 CZK

SGN2552


7588.00 CZK

SGN2553


6299.00 CZK

SGN2556


3141.00 CZK

SGN2561


3331.00 CZK

SGN2562


3331.00 CZK

SGN2563


3331.00 CZK

SGN2565


4667.00 CZK

SGN2578


4778.00 CZK

SGN2611


7352.00 CZK

SGN2612


7352.00 CZK


Jak by měla vypadat dobrá židle k dětskému psacímu stolu?

Může se zdát, že bude stačit nějaká židle s opěradlem. Ve skutečnosti je to ale úplně jinak. Pamatujte, že dnes děti a teenageři tráví hodně času u psacího stolu a u počítače, proto bychom si měli pořídit takové židle, které budou nejen pohodlné, ale navíc podpoří správné držení těla.

Základním aspektem, kterému je třeba při nákupu židle věnovat pozornost, je výškové nastavení. V mnoha modelech psacích stolů jsou desky v různých výškách a samozřejmě také závisí na výšce samotného dítěte. Proto by židle měla mít nastavitelnou výšku sedadla. Další žádoucí vlastností jsou područky, které by vám měly umožnit polohovat ruce v pravém úhlu.

Důležitý je samozřejmě také komfort. Proto jsou nejlepší kancelářská křesla pro děti ty, která mají měkké, pohodlné sedadlo a tvarované opěradlo s opěrkou hlavy. Takové modely jsou skvělé jak při hraní na počítači, tak při čtení nebo domácích úkolech.

Otočná židle pro děti - nejlepší volba do dětského pokoje

Nejlepší volbou pro dětský pokoj bude pořízení otočné židle. Otočná židle pro děti má obvykle možnost nastavení výšky sedáku a umožňuje vám pohodlně pracovat na celé desce stolu, což je důležité zejména u velkých psacích stolů.

Nakupte kancelářské židle pro děti i dospělé v našem internetovém obchodě Versanis

V našem internetovém obchodě Versanis můžete zakoupit různé typy kancelářských křesel pro děti, které lze použít také v pokojích pro teenagery a v kancelářích dospělých. Nabízíme vysoce kvalitní židle a křesla s koženým čalouněním, velkými područkami, tvarovanými opěradly a nastavitelnými opěrkami hlavy. Naše široká nabídka usnadňuje nalezení židle vhodné pro váš domov nebo byt - nabízíme jak exkluzivní, čalouněná křesla, tak i jednoduchá křesla s barevným čalouněním, která se perfektně hodí do dětského pokoje. Užijte si nakupování!

 

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky