Doporučené produkty:

Police a regály do dětského pokoje

Když hovoříme o zařizování dětského pokoje, nejčastěji nás napadne nejprve ten nejzákladnější nábytek - postel, psací stůl, pohodlná židle a šatní skříň. Stojí však za to připomenout, že velkou roli hrají i další prvky výzdoby interiéru, které jsou užitečné mimo jiné pro děti pro ukládání různých knih, komiksů, hraček a dekorací. Náš internetový obchod nabízí stylové, módní a funkční police do dětského pokoje.

Zobrazit:

257


2287.00 CZK

433


1668.00 CZK

314


2083.00 CZK

496


4852.00 CZK

HAL1467


3615.00 CZK


Police do dětského pokoje - jak vybrat?


Vybrat správnou poličku do dětského pokoje je jen zdánlivě jednoduchý úkol. Ve skutečnosti musíme vzít v úvahu několik aspektů, pokud chceme, aby polička do dětského pokoje řádně plnila svoji roli po mnoho let. V první řadě by měla být řádně přizpůsoben potřebám dítěte. Jde hlavně o počet hraček a knih, které má.

Pokud má dítě spoustu plyšáků, aut nebo panenek a sbírá sady bloků, komiksů a knih, může být vysoká knihovna s několika policemi a vestavěnými bočními stěnami nezbytná. Je však třeba mít na paměti, že velká knihovna se nevejde do každé místnosti. V malém interiéru může zabírat příliš mnoho místa a působit mírně chaotickým dojmem. V takové situaci můžeme zvolit dvě nebo tři nástěnné police - namontované vedle sebe, pod sebe nebo asymetricky. Toto uspořádání prostoru má také estetickou hodnotu.

Kolik stojí nástěnné police pro děti?


Ceny dětských poliček a knihovniček se mohou velmi lišit. Záleží na jejich složitosti, designu a materiálu. V našem internetovém obchodě s nábytkem najdete nástěnné police a regály do dětského pokoje bez ohledu na rozpočet, který chcete za nákup utratit.

Police pro děti v internetovém obchodě s nábytkem Versanis


V našem internetovém obchodě s nábytkem najdete různé druhy univerzálních poliček pro děti, které lze snadno integrovat do pokojů zařízených v různých stylech. Bez ohledu na to, zda hledáte police a reály do místnosti zařízené ve skandinávském, podkrovním nebo tradičním stylu, naše široká nabídka splní vaše potřeby. Zveme vás, abyste se seznámili s naší řadou produktů.
Nevíte, jaké nástěnné police a regály vybrat do dětského pokoje? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonem a sdělte nám svá očekávání. Rádi poradíme a navrhneme, jaký nábytek vybrat, aby bylo vaše dítě spokojené.

Newsletter