Doporučené produkty:

Police a regály do dětského pokoje

Když hovoříme o zařizování dětského pokoje, nejčastěji nás napadne nejprve ten nejzákladnější nábytek - postel, psací stůl, pohodlná židle a šatní skříň. Stojí však za to připomenout, že velkou roli hrají i další prvky výzdoby interiéru, které jsou užitečné mimo jiné pro děti pro ukládání různých knih, komiksů, hraček a dekorací. Náš internetový obchod nabízí stylové, módní a funkční police do dětského pokoje.

Seřadit:

Zobrazit:

257


Navzdory tomu, že je to „pouze“ skříňka, zaujme vás svou...

Kovový regál - 5 úrovní

2279.00 CZK

433


Nabízená police na boty je kombinací funkčního předmětu s...

Kovová police na boty. Organizér, botník

1613.00 CZK

314


Představený výrobek je ideálním dekorativním...

Kovový stojan na boty

2028.00 CZK

496


Kovová konzolová police o výšce 78 cm je praktický...

Konzola - kovová police do předsíně, rozšíření

4966.00 CZK


Police do dětského pokoje - jak vybrat?


Vybrat správnou poličku do dětského pokoje je jen zdánlivě jednoduchý úkol. Ve skutečnosti musíme vzít v úvahu několik aspektů, pokud chceme, aby polička do dětského pokoje řádně plnila svoji roli po mnoho let. V první řadě by měla být řádně přizpůsoben potřebám dítěte. Jde hlavně o počet hraček a knih, které má.

Pokud má dítě spoustu plyšáků, aut nebo panenek a sbírá sady bloků, komiksů a knih, může být vysoká knihovna s několika policemi a vestavěnými bočními stěnami nezbytná. Je však třeba mít na paměti, že velká knihovna se nevejde do každé místnosti. V malém interiéru může zabírat příliš mnoho místa a působit mírně chaotickým dojmem. V takové situaci můžeme zvolit dvě nebo tři nástěnné police - namontované vedle sebe, pod sebe nebo asymetricky. Toto uspořádání prostoru má také estetickou hodnotu.

Kolik stojí nástěnné police pro děti?


Ceny dětských poliček a knihovniček se mohou velmi lišit. Záleží na jejich složitosti, designu a materiálu. V našem internetovém obchodě s nábytkem najdete nástěnné police a regály do dětského pokoje bez ohledu na rozpočet, který chcete za nákup utratit.

Police pro děti v internetovém obchodě s nábytkem Versanis


V našem internetovém obchodě s nábytkem najdete různé druhy univerzálních poliček pro děti, které lze snadno integrovat do pokojů zařízených v různých stylech. Bez ohledu na to, zda hledáte police a reály do místnosti zařízené ve skandinávském, podkrovním nebo tradičním stylu, naše široká nabídka splní vaše potřeby. Zveme vás, abyste se seznámili s naší řadou produktů.
Nevíte, jaké nástěnné police a regály vybrat do dětského pokoje? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonem a sdělte nám svá očekávání. Rádi poradíme a navrhneme, jaký nábytek vybrat, aby bylo vaše dítě spokojené.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky