Doporučené produkty:

Postele pro teenagery

Postel do mládežnického pokoje


Jaké jsou nejdůležitější kusy nábytku v pokoji teenagera? Velký psací stůl, knihovna, šatní skříň a samozřejmě pohodlná postel, která zajistí zdravý a pohodlný spánek. Pokud hledáte postel do pokoje pro mládež pro svého syna nebo dceru, jste na správném místě! Náš internetový obchod s interiérovým vybavením Versanis nabízí široký výběr stylových a pohodlných postelí pro teenagery.

Seřadit:

Zobrazit:

506


Má Vaše dítě rádo vojenský styl? Nebo možná...

Kovová postel. Vojenská postel 90x200

5582.00 CZK


Jak vybrat správnou postel pro teenagery?
Dospívající věk je velmi specifickým obdobím v životě každého člověka. Na jedné straně už nejste malé děti a na druhé straně - stále nejste dospělí. To je důvod, proč nákup správné postele pro teenagera není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Pokud si však vzpomeneme na několik důležitých aspektů, určitě najdete kus nábytku, který bude bez problémů úspěšně používán několik let. Na co byste si měli nejprve dát pozor?

Nejdůležitější věcí, kterou je třeba při výběru postele do pokoje teenagera zohlednit, jsou rozměry. Děti v období dospívání rostou velmi rychle. Proto je lepší se do budoucna „chránit“ a pořídit si postel dlouhou 200 centimetrů. Pokud jde o šířku, postel pro teenagery by měla mít šířku 80 nebo 90 centimetrů, ačkoli pokud má váš syn nebo dcera velkou místnost, můžete zkusit postel o šířce dva metry.

Co dalšího zohlednit při hledání postele pro teenagera?
Rozměry nejsou jediné, na co bychom si při nákupu měli dát pozor. Pamatujte, že postel pro teenagera by neměla mít dětský vzhled, to znamená pozor na barevné postele. Mnohem lepším řešením bude koupit postel s tlumenými barvami a celkem univerzálním vzhledem. Je vysoká pravděpodobnost, že taková postel bude dítěti sloužit o několik let déle.

Také je velmi praktické, aby postel měla další funkce. Jde především o přídavné boxy a zásuvky umístěné pod roštem, kam můžete uložit povlečení a polštáře, ale i další věci. Tímto způsobem můžete ušetřit spoustu místa.

Prohlédněte si stylové dětské postele v internetovém obchodě Versanis


Pokud hledáte stylovou postel do dětského pokoje, jste na správném místě. Náš obchod nabízí řadu dětských postelí, které lze snadno přizpůsobit výzdobě dětského pokoje. Nabízíme jak minimalistické, moderní postele ve skandinávském stylu, tak klasičtější postele se zdobenými kovovými rámy.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky