Doporučené produkty:

Psací stoly pro děti

Seřadit:

Zobrazit:

SGN138


Psací stůl je nepostradatelným prvkem...

Psací Stůl

2194.00 CZK


Psací a kancelářské stoly

Pokud bychom měli říci nábytek, který se musí vyskytovat v každém dětském pokoji, mnoho z nás by si určitě vybralo na prvním místě funkční psací stůl. Koneckonců je to tento kus nábytku, který je nezbytný pro domácí úkoly, studium nebo relaxaci. Pokud hledáte pro své dítě dokonalý stůl, jste na správném místě! V nabídce internetového obchodu Versanis najdete stylové a funkční psací stoly do dětského pokoje, pokoje mládeže a domácí kanceláře.

Vybíráme psací stůl pro dítě - na co byste si měli dát pozor?

I když je koupě stolu pro dítě zjevně jednoduchý úkol, ve skutečnosti tomu tak není. Je to dáno především tím, že stůl pro dítě musí plnit různé funkce a být užitečný jak při domácích úkolech, tak při hře. Na co si tedy musíme především dát pozor?

Výška je velmi důležitá. Pamatujte, že v dětství a dospívání se lidské tělo velmi intenzivně vyvíjí, proto je důležité poskytnout dítěti při práci nebo hraní u stolu ty nejlepší možné podmínky. Pokud chcete mít jistotu, že vaše dítě bude moci sedět u stolu a přitom dbát na zdravé držení těla, kupte dětský psací stůl s nastavitelnou deskou stolu. Vhodné budou také modely, ve kterých lze upravit úhel desky stolu - jsou perfektní pro kreslení nebo čtení.

Jaký by měl být dobrý stůl pro mládež?

Teenageři již mají trochu jiné potřeby než menší děti, a proto by se stůl pro mládež měl v některých ohledech lišit od klasického psacího stolu. Především proto, že mladí lidé mají mnoho různých zájmů a odpovědností. Pracovní stůl pro mládež by proto měl mít především velký pracovní prostor, kde si mohou číst, studovat a dělat si poznámky, eventuálně aby byl prostor na monitor počítače. Určitě se budou hodit i zásuvky na poznámky, drobné předměty a také police a přihrádky na dokumenty nebo sešity.

Kupte si školní nebo kancelářský stůl v internetovém obchodě Versanis

V nabídce našeho internetového obchodu s nábytkem najdete různé druhy psacích stolů pro dům i byt. Nabízíme jak praktický nábytek do dětského pokoje, tak i psací stoly do pokoje teenagera a domácí kanceláře. Můžete si koupit klasické psací stoly se zásuvkami a skříňkami i nábytek s funkčními doplňky a organizéry.

Jsme si však plně vědomi toho, že stůl by měl být nejen funkční, ale i estetický. Proto v obchodě Versanis máme tento nábytek v různých stylech - klasický, loftový, skandinávský nebo minimalistický. Díky tomu si můžete být jisti, že najdete stůl ideální pro váš domov i byt.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky