Estetický kulatý stolek loft

č. Kat. 502

výrobce: Kapelańczyk
Aktuální dodací lhůta: 23 dní
6998.00 CZK

s DPH

info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Výška:
54 cm

Šířka: 70 cm

Hloubka: 70 cm

Celková hmotnost: 5,0 kg

Vybrat  Barva:
ČernáBarva ČernáČerná Černá
BíláBarva BíláBílá Bílá
Černý matBarva Černý matČerný mat Černý mat
 Deska:
Olejovaný dubDeska Olejovaný dubOlejovaný dub Olejovaný dub

Výrobní materiál: kov, dřevo

Kulatý stolek loft od výrobce Kapelańczyk má mnoho výhod, jednou z nich je kompaktní velikost. Nabízený stolek je proveden s důrazem na každý detail a splní očekávání i těch nejnáročnějších členů domácnosti.
Jednoduchá forma a kombinace naolejovaného dubu s kovovými prvky se perfektně hodí do městských a luxusních loftů či minimalistických obývaků v příměstských rodinných domech. Pevná konstrukce zajistí odolnost a dlouhověkost stolku.
Industriální loft stolek vyniká nadčasovou elegancí. Jeho minimalistický styl vypadá skvěle v kombinaci s jednoduchým či designovým nábytkem. Masivní dřevěný stůl z kolekce Loft můžete kombinovat s druhým stolem a vytvořit tak funkční, moderní a osobitý prostor.

Tloušťka desky: 4 cm

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více