Krbové kryty

Krbové kryty

191


Krbový paravan

1499.00 CZK

192


Krbový paravan

2113.00 CZK


Moderní a stylové krbové kryty

Dekorativní krbové kryty umožní během několika okamžiků změnit interiér. Náš široký sortiment zahrnuje různé dekorativní kryty, které poskytnou sofistikovaný charakter kterékoli místnosti. Kromě tradičních krytů nabízíme také bohatě zdobené, s různými motivy inspirovanými například stylem secese. Dokonalé jako praktický dekorativní prvek, zároveň pro klasické a moderní pokoje, současně je chrání před znečištěním. Krbové kryty se také postarají o bezpečnost Vašich dětí a domácích mazlíčků. Bez dělání si starostí si můžete užívat jedinečnou atmosféru a hořící oheň v krbu. Důležité je, že sítě byly navrženy tak, aby difuzovaly světlo ohně, co přidává jedinečnou atmosféru interiéru, ve kterém je krb - v obývacím pokoji nebo například v ložnici. Nabízíme krbové kryty, které se skládají z několika křídel. Jsou zároveň stabilní a lehké, proto je můžete snadno přesunout na vybrané místo. Krbová mřížka může fungovat samostatně nebo jako dekorativní paraván na libovolném místě Vašého domu nebo bytu.

Kromě toho, že krbové kryty poskytují bezpečnost, jsou také důležitým prvkem vybavení interiéru. Proto neustále rozšiřujeme náš sortiment, na výběr máme odlišné paravány s mnoha motivy. Jsou stylové, stabilní, odolné a vysoce estetické. Jsou to rysy, které rozlišují naše krbové paravány. Tyto prvky Vám umožní přidat interiérům elegantní, nadčasový a sofistikovaný charakter za velmi přijatelné ceny. Je možné zakoupit nastavitelné paravány, které se snadno hodí i pro krby s neobvyklým tvarem nebo dekorem. Doporučujeme, abyste si prohlédli celou nabídku.

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více