Krbové sestavy

Krbové sestavy

226


Krbový komplet

1308.00 CZK

185


Krbová sestava

1156.00 CZK

186


Krbová sestava

1292.00 CZK

37


Kovový komplet

1277.00 CZK

414


Krbový komplet Kord 3-dílný

990.00 CZK

416


Krbový komplet Kobra 4 díly

1076.00 CZK


Čistý krb a elegantní interiér

Pokud hledáte funkční a originální kovové doplňky, které doplňují výzdobu místnosti s krbem, tyto návrhy se Vám mohou líbit. Obchod Versanis nabízí velký výběr vysoké kvality kovaných krbových sestav, nezbytných pokud chceme mít pěknou, úhlednou a čistou místnost, ve které je krb. Každá z nich může obsahovat dvě, tři nebo čtyři části a stojan, na které je můžete zavěsit.

Nejzákladnějším z těchto nástrojů je pohrabáč a lopatka. Každá sada je obsahuje. Komplexnější mohou také obsahovat metličku pro škrábání popele a kleště, které Vám umožní snadno přesunout nebo si vybrat například kusy dřeva. Díky nim bude oprava nebo udržování ohňe a čištění po skončeném pálení snazší.

Kovová krbová sestava patří k povinným prvkům dekoru pro každého šťastného majitele krbu. Je obtížné udržet čistotu bez těchto nástrojů. Krbová sestava se stojanem je nejenom praktická, ale i estetická. Působivé dekorace a jedinečné kované tvary vypadají velmi působivě a hodí se téměř do každého interiéru, přidávajíc jedinečnou a útulnou atmosféru a trochu výjimečnou povahu.

Nabídka Versanis obsahuje jak minimalistické sady, tak sady více ozdobné a stylizované. K dispozici jsou klasické nástroje, zakončené elegantními úchytky a rukojetí, a také velmi moderní a modernistické. Všechny jsou k dispozici v mnoha barvách. Nabízené modely mají různé rozměry, takže je můžete přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více