Kovová noha ke stolu

č. Kat. 279

520.00 CZK

s DPH

výrobce: Kapelańczyk
  Zboží je dostupné
Objednejte dnes, do 14:00 hodin
a zásilku zašleme do pátku (18.10.2019)
info
Vybrat  Barva:
Galvanické chromováníBarva Galvanické chromováníGalvanické chromování Galvanické chromování
ČernáBarva ČernáČerná Černá
BíláBarva BíláBílá Bílá
ChromBarva ChromChrom Chrom
Výška:
70,0 cm

Šířka: 12,0 cm

Hloubka: 17,0 cm

Celková hmotnost: 1,2 kg

Výrobní materiál: kov

Co by byl stůl bez nohou? Neužitečným předmětem. Změňte tvář tradičního nábytku a vsaďte na moderní charakter Vaší jídelny! Versanis s potěšením prezentuje svým zákazníkům kovovou nohu ke stolu, která slouží k podpoře pultu. Produkt se stane skutečným klenotem pro lidi, kteří konstruují nábytek sami a hledají originální prvky, které mohou být použity. Představená noha ke stolu se vyznačuje moderním tvarem a luxusním vzhledem. Vyrobena z nejkvalitnějšího kovu, s velmi stabilní a odolnou konstrukcí, která spolehlivě a bezpečně podporuje desku stolu a poslouží mnoho let. Estetické ohnuté nohy zdůrazní charakter každého stolu a přídají mu šarm a eleganci. Estetické hodnoty produktu jsou udržovány na nejvyšší úrovni. Kovová noha dokonale zapadá do moderních a jednoduchých interiérů. Bude vypadat i velmi dobře ve stylových kuchyních a jídelnách, spolu s pulty různých barev a různých povrchových úprav.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Lavice

Lavice "MAKARENA"

1940.00 CZK

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více