Kovová noha ke stolu

č. Kat. 279

výrobce: Kapelańczyk

Aktuální dodací lhůta: 10 dní

520.00 CZK

s DPH

info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Vybrat  Barva:
Galvanické chromováníBarva Galvanické chromováníGalvanické chromování Galvanické chromování
ČernáBarva ČernáČerná Černá
ChromBarva ChromChrom Chrom
Výška:
70,0 cm

Šířka: 12,0 cm

Hloubka: 17,0 cm

Celková hmotnost: 1,2 kg

Výrobní materiál: kov

Co by byl stůl bez nohou? Neužitečným předmětem. Změňte tvář tradičního nábytku a vsaďte na moderní charakter Vaší jídelny!


Versanis s potěšením prezentuje svým zákazníkům kovovou nohu ke stolu, která slouží k podpoře pultu. Produkt se stane skutečným klenotem pro lidi, kteří konstruují nábytek sami a hledají originální prvky, které mohou být použity. Představená noha ke stolu se vyznačuje moderním tvarem a luxusním vzhledem. Vyrobena z nejkvalitnějšího kovu, s velmi stabilní a odolnou konstrukcí, která spolehlivě a bezpečně podporuje desku stolu a poslouží mnoho let. Estetické ohnuté nohy zdůrazní charakter každého stolu a přídají mu šarm a eleganci. Estetické hodnoty produktu jsou udržovány na nejvyšší úrovni. Kovová noha dokonale zapadá do moderních a jednoduchých interiérů. Bude vypadat i velmi dobře ve stylových kuchyních a jídelnách, spolu s pulty různých barev a různých povrchových úprav.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více