Kroucený květináč 2

č. Kat. 5A

výrobce: Kapelańczyk

Aktuální dodací lhůta: 10 dní

466.00 CZK

s DPH

info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Vybrat  Barva:
Zlatá PatinaBarva Zlatá PatinaZlatá Patina Zlatá Patina
Stříbrná patinaBarva Stříbrná patinaStříbrná patina Stříbrná patina
Měděná patinaBarva Měděná patinaMěděná patina Měděná patina
ČernáBarva ČernáČerná Černá
Výška:
105,0 cm

Šířka: 45,0 cm

Hloubka: 45,0 cm

Celková hmotnost: 1,6 kg

Výrobní materiál: kov, plast

Představený produkt je klasickým modelem květináče, který dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru. Ideální pro tradičně i moderně zařízené místnosti. Květináč se vyznačuje jednoduchou, ale velmi jemnou a delikátní konstrukcí. Je dokonalým doplňkem k okouzlujícím rostlinám, který Vám umožní zdůrazění jejich mimořádné krásy.

Výrobek má prostor pro dva květináče umístěné pod sebou. Základna, umístěná nahoře, je vhodná zejména pro rostliny závěsné a plazivé. Toto uspořádání zeleně umožní přesné a působivé zvýraznění jejího kouzla. Výrobek je vyroben z materiálů nejvyšší kvality, které zaručují plnou stabilitu a odolnost. Květináč je velmi pevný a není problémem udržení zátěže dvou nádob. Po dlouhou dobu vystaví květiny v domácnosti nebo na balkóně a terase. Je vhodný pro vnitřní i vnější použití. Vyznačuje se estetickým vzhledem a dokonalou povrchovou úpravou. Model se prodává v kartonových krabicích a je určen k samostatné montáži.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více