Moderní, stojatý věšák

č. Kat. 80

výrobce: Kapelańczyk

Aktuální dodací lhůta: 10 dní

1453.00 CZK

s DPH

info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Vybrat  Barva:
ČernáBarva ČernáČerná Černá
Zlatá PatinaBarva Zlatá PatinaZlatá Patina Zlatá Patina
Stříbrná patinaBarva Stříbrná patinaStříbrná patina Stříbrná patina
Měděná patinaBarva Měděná patinaMěděná patina Měděná patina
Výška:
168,0 cm

Šířka: 58,0 cm

Hloubka: 58,0 cm

Celková hmotnost: 4,3 kg

Výrobní materiál: kov, plast

Modernost a styl jsou nejvhodnější slova popisující tento jedinečný, výrobcem Versanis předložený model věšáku. Stojatý věšák se vyznačuje zajímavou a zároveň velmi jednoduchou formou. Perfektní jako dekorativní prvek, zdůrazňující charakter minimalistických a strohých interiérů, ale jeho vzhled je tak univerzální, že se hodí do jakéhokoliv typu místnosti.


Stojatý věšák sestává ze tří velkých a velmi stabilních větví, které mají menší háčky na oblečení. Poskytuje spoustu úložného prostoru pro bundy a kabáty. Produkt je vyroben velmi pevně, což zaručuje nejvyšší kvalitu a mimořádnou odolnost. Snadno zvládne váhu velkého množství oblečení. Výrobce se postaral o nadčasové barvy, díky kterým tento model pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Věšák je složený, prodáván v pevné krabici. Montáž je snadná a nezpůsobuje žádné problémy, proto se hned po nákupu můžete těšit na praktický dekorativní prvek zdůrazňující eleganci a šarm každého interiéru.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více