Doporučené produkty:

Konferenční stolky a lavice

Velký obývací pokoj v rodinném domě má obvykle dvě oddělené zóny. První je jídelní kout, tj. prostor s velkým stolem a židlemi pro několik lidí. Druhou z nich je takzvaná relaxační zóna, kde se věnujeme odpolednímu odpočinku - po večeři si zdřímneme, čteme, sledujeme televizi nebo se setkáme na kávě s přáteli a rodinou. Nezbytným vybavením je nejen pohodlná sedačka a křesla, ale také konferenční stolek. Poslední jmenovaný kus nábytku však stále častěji nahrazuje lavička.

Produkt nebyl nalezen.


Na co si dát pozor při výběru konferenčního stolku?
Lavičky jsou ve skutečnosti kusy nábytku velmi podobné konferenčním stolkům - plní téměř stejnou funkci. Drobné rozdíly spočívají hlavně v jejich konstrukci. Lavice jsou obvykle o něco nižší než konferenční stolky, často mají obdélníkový, podlouhlejší tvar a jsou vybaveny další policí pod deskou stolu. Neznamená to však, že nenajdete modely se čtvercovou nebo kulatou deskou - nabídka našeho obchodu Veranis je tak rozmanitá, že si můžete snadno koupit kus nábytku, který splní vaše očekávání.

Na co si dát pozor při výběru konferenčního stolku?
Je třeba připomenout, že lavičky jsou většinou nábytek určený do modernějších interiérů - jejich minimalistické, světlé formy odpovídají obývacím pokojům zařízeným ve skandinávském, loftovém, industriálním nebo glamour stylu. V našem internetovém obchodě však můžete najít i zdobené dřevěné konferenční stolky s funkcí nastavení šířky a výšky. Takové modely fungují dobře jako konferenční stolky i jako lavice.

Při nákupu lavičky vezměte v úvahu také svá očekávání a potřeby. Zvažte také, zda potřebujete lavičku s přídavnou policí. Není to nutné, ale často je to užitečné pro ukládání novin, aktuálně přečtených knih nebo dálkových ovladačů pro audio a RTV zařízení.

Uspořádání s lavičkami
Konferenční stolky jsou nábytek, který se hodí do každého interiéru. Nejlepší a nejefektivnější uspořádání s lavičkami se týká místností zařízených v současných stylech. Modely se skleněnými deskami osvětlují interiér a vizuálně jej zvětšují, což je ideální pro menší místnosti. V malých místnostech jsou nízké lavice také perfektní alternativou ke konferenčním stolkům, které mohou někdy zahltit malé interiéry. Na druhé straně ve velkých obývacích pokojích je dokonalým řešením umístění stolu i lavice. První kus nábytku skvěle funguje jako základna pro šálky s kávou nebo čajem a talíře s dortem a na druhý můžete umístit květináč, podnosy s pečením nebo šikovné doplňky.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky