Doporučené produkty:

Kulaté konferenční stolky a lavičky

Potřebné prvky relaxační zóny ve vašem obývacím pokoji? Pohodlná rohová sedačka, pohovka, křesla a samozřejmě konferenční stolek. Stále častěji však můžete k této sestavě přidat lavičku, která v menších obývacích pokojích obvykle nahradí konferenční stůl, a v prostornějších obývacích pokojích - skvěle doplňuje místnost. Tento nábytek se nejčastěji vyrábí v obdélníkovém provedení, ale originálním řešením mohou být i kulaté lavičky. Elegantní a stylové kulaté konferenční stolky a lavičky najdete v našem internetovém obchodě Versanis.

Produkt nebyl nalezen.


Klasické, minimalistické nebo průmyslové kulaté lavičky?
Zatímco obdélníkové modely jsou perfektní jako alternativa ke konferenčnímu stolku, kulaté lavice se nejčastěji používají jako doplňkové vybavení relaxační části salonku. Je to dáno především jejich velikostí. Kulaté lavice mají většinou desky s relativně malým průměrem, což z nich činí nepříliš praktické řešení pro schůzky ve skupině několika lidí. V našem internetovém obchodě Versanis si ale můžete pořídit i větší kulaté konferenční stolky do moderního interiéru.

Nábytek s menší deskou stolu lze použít jako doplněk ke konferenčnímu stolku. Můžete na ně umístit mimo jiné dekorativní prvky, jako jsou květiny v květináčích nebo fotografie, stejně jako uložit dálkové ovladače pro audio a audio zařízení, časopisy a noviny nebo telefon.

Náš internetový obchod nabízí různé druhy klasických, minimalistických a průmyslových kulatých konferenčních stolků a laviček. Jaký model si vyberete záleží jen na vás. Průmyslové kulaté konferenční stolky budou určitě vypadat dobře v místnostech s cihlovými, kovovými nebo kamennými akcenty, zatímco minimalistické modely by měly být použity ve skandinávských nebo podkrovních obývacích pokojích. Ve Versanis máme také modely s kovovými prvky a skleněnou deskou. Takové lavičky a stolky budou dokonale ladit s moderním interiérem.

Objednejte si kulaté konferenční stolky a lavičky do moderního interiéru v internetovém obchodě Versanis.
Chcete svůj obývací pokoj obohatit o originální kus nábytku? Pak jste na perfektním místě. V našem internetovém obchodě Versanis jsme shromáždili různé kulaté konferenční stolky a lavičky v různých stylech, které lze použít jak v průmyslovém interiéru, tak v podkrovním, minimalistickém nebo moderním interiéru. Tento elegantní a stylový nábytek bude perfektní jako základna pro šálek čaje nebo kávy, stejně jako stojan na květiny nebo polička na noviny nebo bytové doplňky.

Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny dotazy a poradíme vám, abyste si vybrali co nejlépe.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky