Doporučené produkty:

Obdélníkové konferenční stolky a lavice

Relaxační prostor v domácím obývacím pokoji by měl být vybaven specifickým nábytkem. Důležitou roli mimo jiné hrají pohodlná křesla a pohovka, stejně jako skříňka na TV a audio zařízení. Nezbytný je také funkční konferenční stolek, který je v moderních domácnostech a bytech stále častěji nahrazován stylovou lavicí. V této kategorii jsou velmi oblíbené obdélníkové lavice, které najdete v nabídce našeho internetového obchodu Versanis.

Seřadit:

Zobrazit:


Jak si vybrat obdélníkovou lavici do místnosti?
Obdélníkové lavice jsou kusy nábytku, které se stále častěji stávají alternativou ke konferenčním stolkům. Je pravda, že jsou obvykle o něco nižší než stoly, což může někomu připadat nepohodlné, ale mají další prvky, například poličku pod deskou stolu. Což je velmi užitečný prvek, protože tam můžete ukládat mimo jiné časopisy a noviny, aktuálně čtené knihy nebo dálkové ovladače pro audio a rádiová zařízení.

Zajímá vás, jak vybrat obdélníkovou lavici do místnosti?

Nejdůležitějším prvkem je samozřejmě vhodné přizpůsobení nábytku stylu interiéru. V klasických salonech bude fungovat například dřevěný, zdobený, mírně masivní konferenční stolek, zatímco ve skandinávské nebo podkrovní místnosti se můžete rozhodnout pro dřevěnou obdélníkovou lavici s minimalistickým tvarem a světlou barvou.

Při výběru obdélníkové lavice do místnosti nezapomeňte, že by měla být úměrná velikosti místnosti. Příliš dlouhý kus nábytku, který přesahuje roh sedačky, nebude v obývacím pokoji vypadat příliš esteticky. Na druhou stranu příliš malá lavice umístěná mezi gaučem a křesly může být jednoduše nepraktická.

Konferenční stolek obdélníkový - ze dřeva nebo ze skla?
Obdélníkové lavice jsou nejčastěji spojovány s dřevěným nábytkem. Důvodem je skutečnost, že se používají především v podkrovních a skandinávských interiérech, kde dominují dřevěné prvky a přírodní odstíny. V naší nabídce ale můžete najít i konferenční stoly se skleněnou deskou. Co tedy bude lepší?

Pokud ve svém bytě dáváte přednost skandinávskému, podkrovnímu nebo klasickému stylu, dřevěný model bude určitě tou nejlepší volbou. Obdélníkové lavice mají také své výhody - snadno se čistí a nevyžadují složitou péči. Všechny nečistoty, skvrny nebo šmouhy lze smýt čisticím prostředkem na sklo a měkkým hadříkem. Obdélníkový skleněný konferenční stolek může interiér prosvětlit a opticky zvětšit. Určitě bude vypadat dobře v moderním pokoji.

Pokud hledáte elegantní obdélníkový konferenční stolek do obývacího pokoje nebo moderní sestavu laviček, jste na správném místě. Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou našeho internetového obchodu Versanis!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky