Doporučené produkty:

Skleněné lavice

Ve velkém domácím obývacím pokoji jsou obvykle dvě zóny. První je jídelní kout, kde je velký stůl se židlemi. Na opačné straně se naopak nachází relaxační zóna. Tu tvoří pohodlná křesla, pohovka, televizor a konferenční stolek. Zajímavou alternativou k tomuto poslednímu kusu nábytku může být lavice. V našem internetovém obchodě Versanis najdete širokou nabídku nábytku do obývacího pokoje, včetně skleněných lavic.

Seřadit:

Zobrazit:

SGN2645


4036.00 CZK

SGN2646


2299.00 CZK

SGN2673


2331.00 CZK

SGN2676


2773.00 CZK


Skleněné lavice jako alternativa ke konferenčnímu stolku

Konferenční stolek je obvykle považován za základní kus nábytku v obývacím pokoji. Skleněné lavice, které nabízíme, však mohou být jeho dobrou - a navíc praktickou - alternativou. Obvykle jsou o něco nižší než konferenční stolky, ale velmi často mají nejen desku, ale také polici pod ní. Tu lze využít k odkládání předmětů, které zbytečně zabírají místo na desce stolu - dálkových ovladačů k audio a video zařízením, novin a knih nebo telefonu.

Do jakého typu obývacího pokoje se hodí lavice se skleněnou deskou?

Lavice se skleněnou deskou je univerzální řešení, které lze použít v mnoha obývacích pokojích. Vzhledem k tomu, že klasické a moderní skleněné lavice jsou obvykle poměrně lehké, nepůsobí ohromujícím dojmem. Díky tomu se budou dobře vyjímat ve velkých i menších místnostech - zejména proto, že sklo má tendenci opticky zvětšovat interiér.
Samozřejmě, že lavice se skleněnou deskou nebude vypadat dobře v každém obývacím pokoji. Moderní skleněné lavice do obývacího pokoje budou vypadat krásně v obývacím pokoji v minimalistickém, glamour nebo loftovém stylu, ale pravděpodobně nebudou fungovat v prostorném obývacím pokoji v tradičním stylu s masivním dřevěným nábytkem.

Klasické nebo moderní skleněné lavice - které si vybrat?

V současné době je možné do obývacího pokoje pořídit jak moderní skleněné lavice, tak i klasičtější s ornamenty. V prvním případě jde obvykle o minimalistické modely s jednoduchými, čtvercovými, obdélníkovými nebo kulatými deskami. V závislosti na zvoleném modelu se budou dobře vyjímat v minimalistickém, loftovém nebo skandinávském obývacím pokoji. Skleněné lavice jemněji tvarovaného designu s pozlacenými nohami jsou naopak dobrým řešením pro elegantní obývací pokoj zařízený ve stylu glamour.

Moderní skleněné lavice do obývacího pokoje najdete v internetovém obchodě Versanis
Hledáte módní, stylové a praktické skleněné lavice do obývacího pokoje? Pak jste na správném místě. V sortimentu našeho internetového obchodu Versanis najdete řadu minimalistických a moderních skleněných lavic, které se hodí do interiérů zařízených v různých stylech.

Která skleněná lavice do vašeho domova bude pro vás ta nejlepší?

Přemýšlíte, která skleněná lavice do domácnosti se bude nejlépe hodit do vašeho obývacího pokoje? Rádi vám pomůžeme! Obraťte se na naše poradce. Odpovíme vám na všechny otázky a rozptýlíme vaše pochybnosti o konkrétních produktech. Zveme vás k nákupu v našem internetovém obchodě Versnis.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky