Doporučené produkty:

Křesla

Pohodlná relaxační křesla si obvykle spojujeme s nábytkem, který je nezbytný v obývacím pokoji, kde spolu se sedačkou a konferenčním stolkem tvoří takzvaný relaxační prostor. Je však třeba si uvědomit, že jsou také užitečné v ložnicích, dětských pokojích a pokojích pro teenagery. Vysoce kvalitní, stylová křesla najdete v nabídce našeho internetového obchodu Versanis.

Seřadit:

Zobrazit:

DAS028


Prezentované křeslo je nejlepší klasikou. Jeho design se...

Křeslo "NORA"

4986.00 CZK

DAS029


Klasický a elegantní model křesla, který vyniká od...

Křeslo "NORA"

5199.00 CZK

DAS030


Prezentované křeslo je zajímavý kus nábytku ve...

Křeslo "FABIO"

5045.00 CZK

DAS079


Křeslo ve skandinávském stylu na vytočených nohou v...

Křeslo "KLUBOWY"

6660.00 CZK

DAS087


Křeslo má šikmé područky a rovné nohy, dokonale se...

Křeslo "JUMP"

5173.00 CZK

DAS089


Krásný kus nábytku, který ozdobí každý...

Křeslo

4490.00 CZK

DAS096


Tento model se opět vrací zpět do showroomů. Tento konkrétní...

Křeslo "PRL"

5532.00 CZK

DAS101


Jak už název napovídá, má uši, které...

Křeslo " USZAK CARMEN"

13935.00 CZK

DAS103


Moderní čalouněné křeslo, které vyzařuje styl a kouzlo. Tento...

Křeslo "VICTORIA"

10544.00 CZK


Jaká křesla budou fungovat u vás doma?
Na rozdíl od velkých sedaček, které nejčastěji vybíráme do obývacích pokojů, by křesla do denních pokojů, pro děti, teenagery, měla být o něco univerzálnější. Samozřejmě musí být vybaveny pohodlným, měkkým sedákem a opěradlem, abyste v nich mohli pohodlně sedět. Vhodným řešením však budou modely, které lze v případě potřeby přisunout ke stolu a použít je při práci na počítači, čtení nebo domácí práci.

Z tohoto důvodu budou lepší volbou než velká sklopná křesla s podnožkou a funkcí sklápění jednoduchá pokojová křesla se čtyřmi nohami, která fungují jak jako pohodlné křeslo pro čtení, tak jako standardní židle. Mezi nejoblíbenější pokojová křesla patří takzvaný "ušák" s vysokým opěradlem, nižší retro křesla "PRL" s dřevěnými područkami nebo kancelářská křesla, která se skvěle hodí pro práci u stolu.

Jak sladit křesla s pokojem a jeho dekorem?
Pokojová křesla by měla být vhodně sladěna nejen s našimi preferencemi, ale také s designem místnosti. Zde je samozřejmě nejjednodušší nechat se vést celkovým stylem, ve kterém je interiér vyzdoben. Pokud místnosti dominuje minimalistický nábytek, správným řešením bude pořídit si moderní křeslo - křesílko s uchem nebo jednoduché skandinávské sedadlo s propracovaným opěradlem. Pokud má však místnost provensálštější a rustikálnější atmosféru, je dobré zvolit klasické, ozdobné pokojové křeslo na nízkých nohách v tlumených barvách. V elegantních kancelářích a exkluzivních místnostech můžete použít moderní kancelářská křesla.

Prohlédněte si moderní, klasická a minimalistická křesla v obchodě Versanis.
Pokud hledáte stylová, pohodlná a univerzální křesla do pokoje, jste na správném místě! V nabídce našeho internetového obchodu Versanis najdete desítky různých produktů - jak jednoduchá, klasická pokojová křesla, tak skandinávské, provensálské, glamour a retro modely. Veškerý nábytek, který nabízíme, se vyznačuje nejvyšší kvalitou a precizností zpracování. Poskytujeme také atraktivní ceny a odborné rady v situaci, kdy si nejste jisti, která křesla budou ve vašem domě nebo bytě fungovat nejlépe. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky