Doporučené produkty:

Dětské židle

Dětské židle jsou kancelářská křesla a židle určená pro mladší uživatele. Jejich hlavním účelem je pomoci udržet správné držení těla, když jsou děti u stolu. Tato funkce židlí pro mládež je nesmírně důležitá, protože dětská páteř potřebuje pevnou oporu, aby se rozvíjel u dítěte návyk zaujmout nejvhodnější polohu vsedě.

Produkt nebyl nalezen.


Naše křesla byla navržena tak, aby jejich profilování odpovídalo přirozenému zakřivení lidské páteře. Nejvíce namáhaná a poškozená část páteře, bederní část, je spolehlivě podepřena ohybem umístěným v její výšce. Opěradla našich ergonomických křesel také podporují zbytek zad, což by při nesprávném umístění mohlo způsobit únavu a bolest svalů. Každá počítačová židle je vybavena silnými pogumovanými kolečky. Sedadla mají adekvátní měkkost díky použití pružné pěny s vysokou hustotou, která nemění své vlastnosti ani po několika letech používání. Všechny modely mají pětibodovou podpěru a možnost výškového nastavení, v souladu s bezpečnostními a zdravotními předpisy.


Křesla pro nejmenší mají roztomilé zvířecí nebo květinové motivy a živé barvy, které ladí se stylem dětského pokoje. Křesla pro teenagery mají tlumenější barvy s propracovaným designem. 

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky