Doporučené produkty:

Čalouněné postele

Postel je bezpochyby nejdůležitějším kusem nábytku v ložnici a navíc jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v celém domě. Do značné míry na tom závisí pohodlí a kvalita našeho spánku, nepřímo také naše pohoda během dne. Proto by měla být postel vždy vybírána velmi pečlivě. V našem internetovém obchodě Versanis najdete mimořádně pohodlné a elegantní čalouněné postele, které se budou perfektně hodit do moderních interiérů.

Zobrazit:

SGN577


10098.00 CZK

SGN1247


10583.00 CZK

SGN2227


14583.00 CZK

SGN2228


10297.00 CZK

SGN2229


10297.00 CZK

SGN2230


11189.00 CZK

SGN2232


11735.00 CZK

SGN2274


6721.00 CZK

SGN2275


6721.00 CZK


Jaké jsou výhody módních čalouněných postelí?
Může se zdát, že nákup postele je celkem jednoduchý úkol - stačí si vybrat správnou velikost postele a je hotovo! Je však třeba si uvědomit, že nejen funkčnost tohoto kusu nábytku, ale také jeho vzhled hraje významnou roli. A v tomto ohledu si módní čalouněné postele často vedou mnohem lépe než dřevěné nebo kovové.

Hlavní výhodou módních čalouněných postelí je možnost vybrat si prakticky jakoukoli barvu čalounění. Výběrem takového modelu nejste odsouzeni k hnědým dřevěným postelím nebo černým/šedým ocelovým rámům. Vybírat můžete z různých odstínů - od šedé a béžové, přes hnědou, růžovou nebo červenou, až po námořnickou modrou nebo lahvově zelenou. Což je velmi výhodné, protože to usnadňuje sladění postele s barvou stěn, koberce nebo záclon.

Pamatujte však, že čalouněné postele mají také více praktických výhod! Čalouněné čelo je obvykle mnohem příjemnější na dotek a měkčí než dřevěné čelo nebo kovové tyče. To je důležité například tehdy, pokud si rádi před spaním čtete v posteli nebo sledujete epizodu svého oblíbeného seriálu.

Čalouněné postele - jakému stylu interiéru sluší?
Další výhodou čalouněných postelí je jejich univerzálnost. Ve skutečnosti lze tento nábytek umístit prakticky do jakéhokoli interiéru, pokud je správně uspořádán. Čalouněné postele tvoří velmi širokou produktovou kategorii, proto jsou k dispozici v mnoha variantách. Minimalistické modely budou použity v ložnicích zařízených ve skandinávském nebo loftovém stylu. Na druhou stranu v našem internetovém obchodě Versanis najdete také módní čalouněné postele propracovanějších tvarů. Takové modely budou vypadat nádherně, mimo jiné, v ložnicích a interiérech ve stylu glamour.

Pokud přemýšlíte, která čalouněná postel bude nejlépe vyhovovat vaší ložnici, kontaktujte nás. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti, zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám vybrat to nejlepší. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou internetového obchodu Versanis!

Newsletter