Doporučené produkty:

Pohovky

Obývací pokoj je dnes obvykle rozdělen na dvě zóny-takzvanou jídelní zónu, jejíž ústředním prvkem je velký stůl pro více osob a relaxační zóna. Právě v této druhé zóně by měl být praktický konferenční stolek, pohodlná křesla a pohodlná pohovka. V nabídce našeho internetového obchodu Versanis najdete stylové, funkční a pohodlné sedací soupravy v různých stylech. Zveme vás, abyste se seznámili s naším sortimentem!

Seřadit:

Zobrazit:

SGN2024


"TM-2" (Wenge)

4318.00 CZK

SGN2040


"TM-3" (Wenge)

5687.00 CZK

SGN2043


"TM-3" (Šedá)

6582.00 CZK


Jak vybrat perfektní sedací soupravu pro váš byt?


Vybrat správnou pohovku do obývacího pokoje je jen zdánlivě jednoduchý úkol. Ve skutečnosti, pokud si chcete užívat pohodlný kus nábytku, který bude ladit s vaším interiérem po mnoho let, měli byste věnovat pozornost několika důležitým prvkům. Jak si vybrat perfektní sedací soupravu pro váš byt?

Nejprve byste měli věnovat pozornost tomu, jak velkou pohovku chcete mít. Nejoblíbenějšími kusy nábytku jsou dvou a tříčlenné modely, i když můžete najít i větší. Velikost pohovky by však měla být přizpůsobena nejen počtu členů domácnosti a návštěv, ale také velikosti obývacího pokoje. Ve velkých místnostech budou nejlepší volbou velké pohodlné pohovky, ale v malé místnosti mohou působit nevkusným dojmem.

Pohovka by samozřejmě také měla odpovídat stylu interiéru. Do klasických a tradičních obývacích pokojích můžete vybrat masivní sedací soupravy s mnoha polštáři a područkami, zatímco v modernějších interiérech, budou lépe fungovat „lehčí“ modely s tenkými nohami a minimalističtějším designem.

Objednejte si dokonalou sedací soupravu do svého bytu v internetovém obchodě Versanis.
Pokud hledáte pohodlnou sedací soupravu do svého obývacího pokoje jste na správném místě! V nabídce našeho internetového obchodu najdete nejrůznější pohovky v různých stylech - máme jak masivní, klasické sedací soupravy s područkami, tak i minimalistické modely, perfektní do moderního bytu.

V internetovém obchodě Versanis máme také funkční rozkládací pohovky, které budou obzvláště dobrou volbou pro lidi žijící v malých bytech nebo studiích, kde je obývací pokoj také ložnicí. Samozřejmě mohou být také užitečné v rodinném domě, pokud chcete další místo na spaní pro hosty, kteří přijedou přes noc.

Nevíte, která sedačka bude pro vás nejlepší? Máte dotazy ke konkrétním modelům? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonem. Rádi vám poradíme a zodpovíme jakékoli dotazy, kupte si nábytek, který splní očekávání vás i zbytku domácnosti!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky