Police a regály

V této kategorii představujeme moderní kovové police, které se hodí do každé šatny a předsíně. Mohou být použity k uložení šátků a klobouků, stejně jako bot, a to ve větších i menších interiérech. Jsou malé a elegantní, proto je můžete použít i v úzkých prostorech. Vzhledem k jejich působivému designu nejsou jen užitečné, ale také nádherné.
VYHLEDAT

Zobrazit výsledky

Rozsah cen

499


Police ve stylu loft z dřevěné dýhy

3226.00 CZK

496


Univerzální police s poličkou

3740.00 CZK

388


Polička na boty Modern.

2049.00 CZK

314


Odolný stojan na boty

1738.00 CZK

431


Řecká police na boty

1673.00 CZK

432


Police na boty

1602.00 CZK

433


Police na boty

1175.00 CZK

257


Skříňka

1435.00 CZK


Funkční a okouzlující – kovové police

Kovaný nábytek v nabídce internetového obchodu Versanis je velmi užitečný při každodenním používání. Vyniká se svým neobvyklým vzhledem nad ostatní druhy nábytku dostupné na trhu. Lehké eklektické návrhy a ohnuté nohy umocňují šarm a harmonicky ladí s klasickým a moderním designem. 

Moderní police, které jsou k dispozici v naší nabídce, se mohou též používat například jako botníky. Jsou decentní a díky tomu se dobře začlení do každého interiéru. Můžete je použít pro ukládání dalších věcí podle Vašich konkrétních osobních potřeb. Jsou velmi prostorné, můžete do nich uložit mnoho párů bot nebo jiných předmětů. K dispozici jsou verze se dvěma, třemi a několika policemi. Tu nejvyšší můžete postavit i do spíže a použít pro skladování potravin.

Takové kované regály jsou perfektní, pokud dáte přednost klasickým formám a elegantní jednoduchosti s vysokou kvalitou materiálu. Výrobky Kapelańczyk představují spojení elegance, funkcionality a přijatelné ceny. Vzhledem k jejich velikosti a široké možnosti použití se často nacházejí v šatnách a chodbách, ale také venku, například na terase nebo na verandě.

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více