Stoly

Stoly
VYHLEDAT

Zobrazit výsledky

Rozsah cen

502


Estetický kulatý stolek loft

7475.00 CZK

503


Stylový stolek z masivního dřeva

7685.00 CZK

501


Obdélníkový stolek pro obývací..

4242.00 CZK

500


Praktický stolek se dvěma poličkami

5196.00 CZK

471


Kovový stůl s dřevěnou deskou Loft

9058.00 CZK

472


Stolek malý Functional s dřevěnou..

3677.00 CZK

473


Stolek malý Functional s dřevěnou..

3677.00 CZK

483


Stolek Loft mini s dřevěnou deskou

3677.00 CZK

482


Stůl s dřevěnou dubovou deskou

9058.00 CZK


Stoly v nabídce internetového obchodu Versanis

V našem sortimentu máme stoly z kované oceli, které se hodí především do interiérů stylizovaných na skandinávský minimalismus, nebo i do interiérů tradičních. Je to nadčasový nábytek, který nikdy nevyjde z módy a vždy vypadá skvěle. Stoly jsou vhodné pro interiéry i venkovní použití, například na balkonech nebo terasách. Můžeme nabídnout menší i větší verze s různými tvary. Pevná konstrukce zajistí odolnost a dlouhou trvanlivost stolu.

Můžete si u nás koupit velké jídelní stoly nebo menší konferenční stolky, které se skvěle hodí do obývacích pokojů. Máme širokou nabídku stolů, například bohatě zdobené, ručně kované, s rafinovanými ohyby i jednoduché, geometricky řešené. Některé také mají poličku na noviny. Stoly můžete umístit přímo u stěny, aby zabíraly co nejmenší prostor, nebo uprostřed místnosti jako samostatný nábytek. V každé konfiguraci budou vypadat velice luxusně a působivě.

Nabízíme stoly s klasickou dřevěnou deskou nebo s deskou skleněnou, které působí moderně a elegantně. Navíc jsou velmi krásné a funkční – snadno se udržují v čistotě. Garantujeme velmi dobré ceny. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více