Doporučené produkty:

2104.00 CZK

Stoly

Zobrazit:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1013 14

Stoly v nabídce internetového obchodu Versanis

V našem sortimentu máme stoly z kované oceli, které se hodí především do interiérů stylizovaných na skandinávský minimalismus, nebo i do interiérů tradičních. Je to nadčasový nábytek, který nikdy nevyjde z módy a vždy vypadá skvěle. Stoly jsou vhodné pro interiéry i venkovní použití, například na balkonech nebo terasách. Můžeme nabídnout menší i větší verze s různými tvary. Pevná konstrukce zajistí odolnost a dlouhou trvanlivost stolu.

Můžete si u nás koupit velké jídelní stoly nebo menší konferenční stolky, které se skvěle hodí do obývacích pokojů. Máme širokou nabídku stolů, například bohatě zdobené, ručně kované, s rafinovanými ohyby i jednoduché, geometricky řešené. Některé také mají poličku na noviny. Stoly můžete umístit přímo u stěny, aby zabíraly co nejmenší prostor, nebo uprostřed místnosti jako samostatný nábytek. V každé konfiguraci budou vypadat velice luxusně a působivě.

Nabízíme stoly s klasickou dřevěnou deskou nebo s deskou skleněnou, které působí moderně a elegantně. Navíc jsou velmi krásné a funkční – snadno se udržují v čistotě. Garantujeme velmi dobré ceny. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Newsletter