Doporučené produkty:

Kuchyňské a jídelní stoly

Seřadit:

Zobrazit:

SGN076


Stůl (Bílá)

16329.00 CZK


Výběr správného stolu, bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyň, jídelnu nebo konferenční místnost, není snadný úkol, jak byste mohli očekávat. Při jeho nákupu byste měli věnovat pozornost několika důležitým prvkům, abyste si mohli vybrat, co bude krásné, praktické s dlouhou životností. Náš obchod je místem, kde můžete získat extrémně široký sortiment stolů pro různé potřeby. Věříme, že každý zákazník si u nás vybere.

***

Proč se vyplatí sázet na náš obchod?


Náš obchod je ideálním místem k výběru ze široké škály produktů, které se v daném prostoru ukáží jako dokonalé. Jsme si jisti, že zde dostupné kuchyňské a konferenční stoly splní vaše potřeby na 100%. Nemusíte odcházet z domu, abyste si mohli prohlédnout celou nabídku, porovnat několik nabídek a rozhodnout se, co bude nejlepší. Navíc pro vás máme velmi atraktivní ceny, takže víme, že zakoupené zboží bude cenově plně odpovídat vašim potřebám.

Víme, že to, co pro vás děláme, se nám vyplatí. Proto máme kromě sortimentu a vynikajících cen i jednoduchý a přehledný panel, rychlé dodání a zákaznickou linku pro případné dotazy. Proto vám doporučujeme podívat se na celou škálu načich produktů a věříme, že si vyberete.

Jaký stůl vybrat do konferenční místnosti?


Konferenční místnost je místem, kde se konají různé typy setkání zaměstnanců, obchodních jednání, prezentací, školení a konferencí. Na takovém místě je určitě takovým povinným prvkem velký stůl a také pohodlné židle, které zajistí komfort a pohodlí při sezení, a to i během mnoha hodin jednání. Při výběru stolu pro danou konferenční místnost byste měli dbát na její estetiku, funkčnost a také odolnost, protože všechny tyto prvky dohromady zajišťují plnou spokojenost s provedenou volbou. Čemu byste tedy měli věnovat zvláštní pozornost?

Určitě se vyplatí sázet na univerzalitu nábytku. Povinným prvkem, kterému byste rozhodně měli věnovat pozornost, je velikost takového stolu. Každý z účastníků, kteří se setkání účastní, musí mít dostatečný prostor, a proto musí vidět jak osobu, která schůzku vede, tak i další účastníky, kteří se jí účastní. Doporučuje se, aby jedno sedadlo mělo šířku alespoň 70 centimetrů. Pokud jde o hloubku, když lidé sedí na jedné straně, hloubka by měla být asi 60-70 centimetrů, a pokud na obou stranách, pak 90 centimetrů. Důležité je také prostření stolu. Nejlepší možností je rozložení dozorčí rady, a pokud jde o tvar písmene U, musí být umístěn tak, aby měl každý volný přístup k pohledu moderátora i k obrazu promítanému na zeď. Nejlepší volbou, kterou si můžete vybrat, jsou rozkládací stoly, které lze plně přizpůsobit konkrétní schůzce. Někdy jsou na jednání čtyři lidé a jindy jich je dvacet. Úprava stolu zajišťuje jeho plné využití téměř v každé situaci.

Jaký stůl vybrat do kuchyně?


Při hledání správného stolu do kuchyně bychom rozhodně měli věnovat pozornost mimo jiné jeho vzhledu, protože, jak víte, každý z nás chce vytvořit ideální prostor. Při pohledu na naši nabídku nabízíme kuchyňské stoly v různých barvách a vzorech, v různých odstínech dřeva, větší i menší, matné i lesklé, tedy vše, co si klient přeje. Je známo, že každý má svůj vlastní jedinečný styl. Kulaté stoly budou perfektní v jednom kuchyňském prostoru, čtvercové a obdelníkové stoly zase v jiném. V závislosti na počtu členů domácnosti to může být také jeho velikost. Jsme přesvědčeni, že řada produktů našeho obchodu se určitě ukáže být tak atraktivní, že zde najdete perfektní kus nábytku pro vaši vysněnou kuchyň.

Jedna věc je jistá - pevně věříme, že naše nabídka plně splní vaše potřeby, očekávání a požadavky. Vždy se zaměřujeme na kvalitu, ale současně věnujeme pozornost i estetickým problémům, protože víme, na čem našim zákazníkům záleží. Doufáme tedy, že z desítek návrhů každý z vás najde něco dokonalého pro svůj vysněný domov.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky