Doporučené produkty:

Rozkládací stoly

Velký stůl pro hodně lidí je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v celém domě. Právě na něm jíme každý den oběd a večeři se svými blízkými, pořádáme oslavy pro rodinu nebo přátele, relaxujeme a pijeme kávu. Proto je velmi důležité si správně vybrat. V našem internetovém obchodě Versanis najdete vysoce kvalitní rozkládací stoly, které budou perfektní do vaší jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje.

Seřadit:

Zobrazit:

SGN076


Stůl (Bílá)

16329.00 CZK

HAL3198


Stůl "XAVIER"

13524.00 CZK

SGN2448


4194.00 CZK

SGN2591


16803.00 CZK

SGN2626


16250.00 CZK


Proč si vybrat rozkládací stůl?
Rozkládací stoly jsou v našich domácnostech široce používány po mnoho let. A není divu, že jsou tak populární, protože jsou extrémně praktické. Zatímco velké rodinné domy často mají ostrůvek nebo bar přímo v kuchyni a stůl pro více osob v prostorné jídelně, v menších domech a bytech není vždy možné si takové pohodlí dovolit. Právě v takových situacích budou rozkládací stoly fungovat nejlépe.

Rozkládací stůl lze používat jako malý, tří nebo čtyřčlenný stůl. Zabere to pak málo místa a navíc se nemusíte starat o velkou plochu desky stolu na čištění. Takový čtvercový nebo kulatý stůl však bude při rodinných oslavách více osob a setkáních s přáteli určitě příliš malý. Poté však můžeme snadno rozložit desku stolu, aby se u ní pohodlně usadilo šest nebo i více lidí.

Jak vybrat rozkládací stůl?
Snad většina lidí si tento typ nábytku spojuje především s klasickými stoly, připomínajícími návrhy z komunistického období a 90. let minulého století. V současné době se však tento typ nábytku vyrábí v různých stylech. Také v našem internetovém obchodě Veranis najdete různé typy moderních rozkládacích stolů.

Rozkládací stoly s kulatou nebo oválnou deskou a ozdobnými drážkami jsou nejlepší volbou pro klasické salony, bohaté na zdobený dřevěný nábytek. Tento typ nábytku bude také krásně vypadat v provensálských nebo rustikálních interiérech. Modernější skládací stoly - s minimalistickým designem a jednoduchým tvarem - lze použít ve skandinávských nebo podkrovních pokojích.

Nakupte moderní rozkládací stoly v internetovém obchodě Versanis
Pokud hledáte klasický nebo moderní rozkládací stůl pro váš dům nebo byt, jste na správném místě. V internetovém obchodě Versanis jsme se ujistili, že naše nabídka splňuje potřeby všech zákazníků - zastánců klasických řešení i milovníků minimalismu a moderního designu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky