Doporučené produkty:

Skleněné stoly

Jedním z nejdůležitějším kusu nábytku každé jídelny nebo obývacího pokoji je bezpochyby stůl. Právě u velkého stolu jíme každý den rodinná jídla, setkáváme se se svými blízkými u šálku kávy nebo čaje a pořádáme rodinné oslavy. Jídelní stůl pro více osob by měl být správně vybrán jak z hlediska estetiky celé místnosti, tak i funkčnosti a potřeb členů domácnosti. V nabídce našeho internetového obchodu Versanis najdete různé druhy stylových skleněných stolů.

Seřadit:

Zobrazit:

SGN2590


16803.00 CZK

SGN2591


16803.00 CZK

SGN2622


4592.00 CZK

SGN2680


19434.00 CZK


Jak vybrat skleněný stůl do místnosti?
Když si chcete koupit skleněný stůl do jídelny nebo obývacího pokoje, v první řadě si musíte položit otázku, zda se tento typ nábytku do interiéru vašeho domova vůbec hodí. 

Může se zdát, že koupit skleněný stůl je velmi riskantní. Transparentní desky ve skutečnosti nebudou odpovídat všem prvkům vybavení, ale určitě budou výhodným řešením v mnoha situacích. Jednou z největších výhod skleněných stolů je lehkost, kterou dodávají interiéru. Stylové skleněné stoly mohou obývací pokoj nebo jídelnu prosvětlit, rozjasnit a opticky zvětšit. Díky tomu vypadají dobře jak v prostorných, tak v menších místnostech.

Stylové skleněné stoly jsou k dispozici ve variantách s rámem ze dřeva nebo kovu. Z tohoto důvodu je lze snadno integrovat do různých interiérů - navržených mimo jiné ve skandinávském, loftovém, moderním nebo glamour stylu. Tento typ nábytku se dobře hodí k interiérovému designu ze dřeva, kamene nebo kovu. Skleněný stůl však nebude dobrým řešením v klasickém obývacím pokoji ani v tradiční jídelně.

Stylové skleněné stoly - proč to stojí za to?


Stylové skleněné stoly jsou ceněny nejen pro to, že opticky zvětší interiér a rozzáří ho. Na rozdíl například od dřevěných stolů se velmi snadno ošetřují a čistí. Všechny druhy nečistot, skvrn a šmouh lze snadno vyčistit pomocí univerzálního čističe a hadříku.

Kupte si skleněný stůl domů v internetovém obchodě Versanis.
Hledáte stylový skleněný stůl do jídelny nebo obývacího pokoje? V našem internetovém obchodě Versanis jsme shromáždili elegantní a módní nábytek se skleněnými deskami, mezi nimiž jistě najdete kus nábytku vhodný pro váš domov. Nabídka Versanis zahrnuje jak malé stoly pro čtyři, tak velké stoly pro více osob, který bude ideální pro prostorný obývací pokoj.
Potřebujete poradit s výběrem skleněného stolu? Kontaktujte naše poradce! Rádi zodpovíme vaše dotazy a rozptýlíme veškeré pochybnosti! Zveme vás k nákupu v internetovém obchodě Versanis.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky