Volně stojící věšáky

Věšáky jsou potřebné v každém domě a bytě. Nejpopulárnějším a nejčastěji voleným modelem jsou volně stojící věšáky, které lze umístit v rohu chodby nebo čekárny a nepotřebují žádnou instalaci. Nemusíte je tedy připevňovat na stěnu nebo věšet. Vypadají elegantně a stylově a vyznačují se příznivou cenou. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

156


Věšák stojatý

1623.00 CZK

156A


Stojatý věšák

1685.00 CZK

80


Moderní, stojatý věšák

1453.00 CZK


Volně stojící věšáky

Volně stojící věšáky jsou decentní a díky tomu se dobře začlení do každého interiéru. Můžete je použít pro zavěšení svrchního oblečení, klobouků, deštníků nebo i klíčů a zároveň se stanou stylovou dekorací. Ideální pro každou chodbu, kancelář, ordinaci nebo restauraci. Pevná konstrukce zajistí odolnost a trvanlivost. Jsou prostě mimořádně praktické, jestli nemáte místo na nástěnný věšák nebo šatník.

Volně stojící věšáky mají mnoho výhod – jsou připraveny k použití na místě, nemusíte je instalovat, můžete je snadno přestavět. Je to univerzální a nadčasový nábytek, který vždy vypadá skvěle. Volně stojící věšáky se perfektně hodí do klasických i moderních interiérů. Jsou jednoduché, klasické a elegantní – pro rodinný dům, byt i garsonku.

V našem internetovém obchodě se zaměřujeme na stabilní výrobky, které mají originální, často fantazijní tvary. Jsou moderní a stylové, a proto se skvěle hodí do prostorných a minimalistických interiérů. Zabírají jen velmi málo místa. Doporučujeme nádherné modely, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Můžete si vybrat různé varianty – jednoduché nebo dekorativní – v několika barevných provedeních. Jsou vhodné i pro skladování šátků a klobouků, které můžete pohodlně pověsit. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více