Doporučené produkty:

Dřevěné židle

Jaký je nejdůležitější kus nábytku v každém obývacím pokoji a jídelně? Nejdůležitější je určitě velký stůl pro několik nebo více osob. Hodit se bude také nábytek vytvářející tzv. relaxační zónu, tedy pohovka, pohodlná křesla a konferenční stolek. Vyplatí se však myslet i na pohodlnou sedací soupravu. Kvalitní a elegantní dřevěné jídelní a obývací židle najdete v nabídce našeho internetového obchodu s interiérovým designem Versanis.

Seřadit:

Zobrazit:


Dřevěné židle do jídelny a obývacího pokoje - proč se to vyplatí?

Dřevěný nábytek patří v polských domácnostech již mnoho let k nejoblíbenějším. A není se čemu divit! Stejně jako ostatní nábytek z tohoto materiálu si dřevěné židle spojujeme s nadčasovou elegancí, odolností a vysokou kvalitou. Navíc vnášejí do obývacího pokoje nebo jídelny více tepla než například ocelové nebo plastové židle.
Dřevěné židle si nejčastěji spojujeme s elegantním, zdobeným sezením, které najdeme v klasických a tradičních obývacích pokojích, jimž dominuje masivní dřevěný nábytek a dubové podlahy. V dnešní době však můžete snadno zakoupit nejen klasické, zdobené modely, ale také moderní dřevěné obývací židle minimalistického designu, které jsou vybaveny čalouněnými, pohodlnými sedáky. Taková křesla se skvěle hodí do interiérů ve skandinávském i loftovém stylu.

Židle do obývacího pokoje - dřevěné, nebo kovové?

Při nákupu židlí do domu nebo bytu je důležité mít na paměti, že dřevěné židle nebudou vypadat stejně dobře v každém interiéru. Určitě budou skvělou volbou v obývacím pokoji, kde je důležitá útulná atmosféra a přirozenost. Moderní tvarované čalouněné židle navíc působí dostatečně lehce, takže se budou skvěle vyjímat i v malých obývacích pokojích a bytech, kde obývací pokoj slouží zároveň jako jídelna a ložnice.
Dřevěná křesla do obývacího pokoje, která nabízíme, se však nebudou dobře vyjímat v místnostech s množstvím dekorativního nábytku a skleněných nebo kovových prvků. V místnostech zařízených ve stylech, jako je glamour, je lepší zvolit kovová křesla.

Stylové a módní dřevěné židle najdete v sortimentu obchodu Versanis

Pokud hledáte módní a stylové dřevěné židle do svého domu nebo bytu, jste na správném místě. Ve Versanis máme dlouholeté zkušenosti v nábytkářském průmyslu, takže přesně víme, jaký nábytek je dnes v obývacích pokojích a jídelnách nejžádanější. Najdete u nás jak čalouněné dřevěné židle, které se hodí do interiérů ve skandinávském stylu, tak i dřevěné židlové soupravy, které se dobře uplatní v loftových, industriálních nebo minimalistických prostorách.
Snažíme se, aby se vám v našem obchodě nakupovalo co nejpohodlněji. Proto poskytujeme nejen kvalitní nábytek a atraktivní ceny, ale také odbornou pomoc. Pokud tedy máte jakékoli dotazy ohledně našich produktů, neváhejte se zeptat. Rádi vám poradíme!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky