Doporučené produkty:

Postele do ložnice

Postel je nejen nejdůležitějším nábytkem ložnice, ale také jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v celém domě. A není na tom nic divného. Koneckonců je to postel, kterou máte, která do značné míry určuje, zda náš spánek bude zdravý a pohodlný a jak se budeme během dne cítit. Pokud hledáte pohodlnou a stylovou postel s matrací, jste na správném místě! V našem internetovém obchodě s interiéry najdete kompletní ložnice do různých stylů.

Seřadit:

Zobrazit:

506


Má Vaše dítě rádo vojenský styl? Nebo možná...

Kovová postel. Vojenská postel 90x200

5582.00 CZK


Jak vybrat správnou postel do ložnice?
Pořízení dokonalé postele do vaší ložnice není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Stačí si však dát pozor na několik aspektů, abyste si mohli užít pohodlnou postel, která je přizpůsobena jak našim potřebám, tak podmínkám v ložnici. Co bychom tedy měli především zvážit?

Zásadní jsou samozřejmě rozměry postele v ložnici. Měla by být upravena podle výšky nejvyšší osoby, která v ní má spát. Zde je však situace tak jednoduchá, že moderní postele mají obvykle standardní délku 200 centimetrů. Může být obtížnější vybrat správnou šířku. Obecně platí, že postel pro jednu osobu by měla být asi 80 centimetrů široká a pro dvě osoby - nejméně 140 centimetrů. Stojí však za zmínku, že snadno najdeme širší postele, například dva metry široké. Při nakupování byste měli dbát také na výšku postele od země - lidé s problémy s páteří nebo klouby mohou mít problémy vstávat z nízké postele.

Podle čeho také vybrat postel do ložnice?
Pamatujte, že postel do ložnice by měla být přizpůsobena nejen našim potřebám, ale také samotné místnosti - jejímu dekoru a velikosti. Přiměřené přizpůsobení postele stylu, který v ložnici dominuje, je na rozdíl od zdání velmi důležité pro naše psychické pohodlí. Pokud je tedy interiér vyzdoben v klasickém stylu, je lepší zvolit dřevěnou masivní postel v tradičním stylu. Minimalistické, moderní a skandinávské postele s matrací budou lépe vypadat v pokojích zařízených v modernějším stylu.

Nákup postele s matrací - výhody
Kompletní postele s matracemi najdete v našem internetovém obchodě. Díky tomu se nemusíte obávat, že po koupi kusu nábytku budete muset hledat pohodlnou, vhodně tvrdou matraci, která bude velikostně ideálně vyhovovat rámu. Námi nabízené postele jsou vybaveny matracemi, které poskytují dostatečnou oporu páteři a zaručují zdravý a pohodlný odpočinek. Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou našeho obchodu s nábytkem Versanis!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky