Doporučené produkty:

Krbové sestavy

Zobrazit:

183


2349.00 CZK


Čistý krb a elegantní interiér

Pokud hledáte funkční a originální kovové doplňky, které doplňují výzdobu místnosti s krbem, tyto návrhy se Vám mohou líbit. Obchod Versanis nabízí velký výběr vysoké kvality kovaných krbových sestav, nezbytných pokud chceme mít pěknou, úhlednou a čistou místnost, ve které je krb. Každá z nich může obsahovat dvě, tři nebo čtyři části a stojan, na které je můžete zavěsit.

Nejzákladnějším z těchto nástrojů je pohrabáč a lopatka. Každá sada je obsahuje. Komplexnější mohou také obsahovat metličku pro škrábání popele a kleště, které Vám umožní snadno přesunout nebo si vybrat například kusy dřeva. Díky nim bude oprava nebo udržování ohňe a čištění po skončeném pálení snazší.

Kovová krbová sestava patří k povinným prvkům dekoru pro každého šťastného majitele krbu. Je obtížné udržet čistotu bez těchto nástrojů. Krbová sestava se stojanem je nejenom praktická, ale i estetická. Působivé dekorace a jedinečné kované tvary vypadají velmi působivě a hodí se téměř do každého interiéru, přidávajíc jedinečnou a útulnou atmosféru a trochu výjimečnou povahu.

Nabídka Versanis obsahuje jak minimalistické sady, tak sady více ozdobné a stylizované. K dispozici jsou klasické nástroje, zakončené elegantními úchytky a rukojetí, a také velmi moderní a modernistické. Všechny jsou k dispozici v mnoha barvách. Nabízené modely mají různé rozměry, takže je můžete přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Newsletter