Doporučené produkty:

Křesla do obývacího pokoje

V každém obývacím pokoji by měly být určité kusy nábytku. Mezi ně patří mimo jiné pohodlná pohovka, konferenční stolek, komoda a také pohodlná křesla. Právě oni - společně se sedačkou - rozhodují o tom, zda takzvaná relaxační zóna bude řádně plnit svou funkci. V nabídce našeho internetového obchodu s nábytkem Versanis najdete kvalitní elegantní křesla do obývacího pokoje - jak klasická, tak i v moderní.

Seřadit:

Zobrazit:

DAS028


Prezentované křeslo je nejlepší klasikou. Jeho design se...

Křeslo "NORA"

4986.00 CZK

DAS029


Klasický a elegantní model křesla, který vyniká od...

Křeslo "NORA"

5199.00 CZK

DAS030


Prezentované křeslo je zajímavý kus nábytku ve...

Křeslo "FABIO"

5045.00 CZK

DAS079


Křeslo ve skandinávském stylu na vytočených nohou v...

Křeslo "KLUBOWY"

6660.00 CZK

DAS087


Křeslo má šikmé područky a rovné nohy, dokonale se...

Křeslo "JUMP"

5173.00 CZK

DAS089


Krásný kus nábytku, který ozdobí každý...

Křeslo

4490.00 CZK

DAS096


Tento model se opět vrací zpět do showroomů. Tento konkrétní...

Křeslo "PRL"

5532.00 CZK

DAS101


Jak už název napovídá, má uši, které...

Křeslo " USZAK CARMEN"

13935.00 CZK

DAS103


Moderní čalouněné křeslo, které vyzařuje styl a kouzlo. Tento...

Křeslo "VICTORIA"

10544.00 CZK


Pohodlná křesla do obývacího pokoje - jak vybrat ty správné?
Vybrat správná křesla do obývacího pokoje je jen zdánlivě jednoduchý úkol. Vyplývá to z několika důležitých aspektů, které bychom měli při nákupu vzít v úvahu. Čím bychom se tedy měli primárně řídit?

Křesla by samozřejmě měly být pohodlné. V tomto ohledu budou nejlépe fungovat modely s měkkým sedadlem, mírně vyšším opěradlem a područkami. Takové modely budou funkční nejen při trávení času s šálkem kávy ve společnosti přátel a blízkých, ale také při relaxaci před televizní obrazovkou. Je však také třeba věnovat pozornost výšce, ve které je sedadlo namontováno. Nemělo by být umístěno příliš vysoko nebo příliš nízko ve vztahu k desce konferenčního stolku - jinak sáhnout po šálku kávy nebo čaje bude jednoduše nepohodlné.

Jak sladit křesla s obývacím pokojem?
Naše fyzické pohodlí není to jediné, na co bychom při nákupu měli myslet. Rovněž stojí za zvážení, který nábytek bude místnosti nejlépe vyhovovat z hlediska estetiky - křesla dobře sladěná se stylem nábytku vnesou do interiéru harmonii. Obecná pravidla jsou celkem jednoduchá. V klasických salonech je nejlepší zvolit masivní velká křesla s područkami a vysokými opěradly, která se budou hodit k dubovým podlahám a dřevěnému nábytku. Ve světlých, prostorných interiérech zařízených ve skandinávském stylu budou dobře fungovat minimalistická křesla na konturovaných nohách s čalouněním v tlumených barvách, jako je béžová, tmavě modrá nebo lahvově zelená. Modernější modely, například otočné křeslo, budou vypadat dobře v pokojích zařízených v okouzlujícím nebo minimalistickém stylu.

Otočné nebo klasické křeslo najdete v internetovém obchodě Versanis.
V nabídce našeho internetového obchodu Versanis najdete nejrůznější křesla, bez ohledu na to, zda hledáte exkluzivní otočné křeslo nebo klasické skandinávské, půdní nebo průmyslové. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a vybrali si relaxační křesla vhodná do vašeho obývacího pokoje.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky