Doporučené produkty:

Křesla do obývacího pokoje

V každém obývacím pokoji by měly být určité kusy nábytku. Mezi ně patří mimo jiné pohodlná pohovka, konferenční stolek, komoda a také pohodlná křesla. Právě oni - společně se sedačkou - rozhodují o tom, zda takzvaná relaxační zóna bude řádně plnit svou funkci. V nabídce našeho internetového obchodu s nábytkem Versanis najdete kvalitní elegantní křesla do obývacího pokoje - jak klasická, tak i v moderní.

Seřadit:

Zobrazit:

zlevněno

DAS030-6bd2a


Prezentované křeslo je zajímavý kus nábytku ve...

Křeslo

5193.00

2613.00 CZK

zlevněno

DAS030-b9d1a


Prezentované křeslo je zajímavý kus nábytku ve...

Křeslo

5193.00

2613.00 CZK


Pohodlná křesla do obývacího pokoje - jak vybrat ty správné?
Vybrat správná křesla do obývacího pokoje je jen zdánlivě jednoduchý úkol. Vyplývá to z několika důležitých aspektů, které bychom měli při nákupu vzít v úvahu. Čím bychom se tedy měli primárně řídit?

Křesla by samozřejmě měly být pohodlné. V tomto ohledu budou nejlépe fungovat modely s měkkým sedadlem, mírně vyšším opěradlem a područkami. Takové modely budou funkční nejen při trávení času s šálkem kávy ve společnosti přátel a blízkých, ale také při relaxaci před televizní obrazovkou. Je však také třeba věnovat pozornost výšce, ve které je sedadlo namontováno. Nemělo by být umístěno příliš vysoko nebo příliš nízko ve vztahu k desce konferenčního stolku - jinak sáhnout po šálku kávy nebo čaje bude jednoduše nepohodlné.

Jak sladit křesla s obývacím pokojem?
Naše fyzické pohodlí není to jediné, na co bychom při nákupu měli myslet. Rovněž stojí za zvážení, který nábytek bude místnosti nejlépe vyhovovat z hlediska estetiky - křesla dobře sladěná se stylem nábytku vnesou do interiéru harmonii. Obecná pravidla jsou celkem jednoduchá. V klasických salonech je nejlepší zvolit masivní velká křesla s područkami a vysokými opěradly, která se budou hodit k dubovým podlahám a dřevěnému nábytku. Ve světlých, prostorných interiérech zařízených ve skandinávském stylu budou dobře fungovat minimalistická křesla na konturovaných nohách s čalouněním v tlumených barvách, jako je béžová, tmavě modrá nebo lahvově zelená. Modernější modely, například otočné křeslo, budou vypadat dobře v pokojích zařízených v okouzlujícím nebo minimalistickém stylu.

Otočné nebo klasické křeslo najdete v internetovém obchodě Versanis.
V nabídce našeho internetového obchodu Versanis najdete nejrůznější křesla, bez ohledu na to, zda hledáte exkluzivní otočné křeslo nebo klasické skandinávské, půdní nebo průmyslové. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a vybrali si relaxační křesla vhodná do vašeho obývacího pokoje.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky