Doporučené produkty:

Komody

Komoda je nábytek skládající se z několika vodorovných šuplíků, které jsou obvykle umístěny jeden na druhém. Komody jsou obvykle relativně nízké, ale široké a dlouhé, což je činí ideálními pro ukládání oblečení, spodního prádla, povlečení a dalších předmětů.

Komody jsou obvykle vyrobeny z dřeva, ale mohou být také vyrobeny z kovu, umělých hmot nebo jiných materiálů. Existuje mnoho různých stylů a designů komod, které odpovídají různým druhům interiérů, od tradičních a rustikálních až po moderní a minimalistické.

Komody lze použít v různých místnostech, jako jsou ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, chodby a koupelny. Mohou být také využity jako dekorativní prvek nebo jako praktický prvek v domácích kancelářích, dětských hernách nebo kosmetických salonech.

Existují různé velikosti a druhy komod, od menších modelů, které lze umístit na stůl nebo noční stolek, po větší modely, které slouží k ukládání velkého množství předmětů. Některé modely komod mají také další funkce, jako jsou samočinné zavírání šuplíků, police, skříňky nebo zrcadla, což umožňuje ještě větší funkcionalitu.

Seřadit:

Zobrazit:

496


Kovová konzolová police o výšce 78 cm je praktický...

Konzola - kovová police do předsíně, rozšíření

4886.00 CZK

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky