Doporučené produkty:

Televizní komody RTV do obývacího pokoje

Nábytek vhodný pro použití se zařízením RTV. Navzdory módě zcela plochých televizorů používaných k montáži na zeď jsou stále oblíbené televizní přijímače a domácí kina. Protože obvykle nejsou nejlevnějším vybavením, vyžadují solidní a spolehlivou podporu. Takovou ochranu zajistí stoly a nástěnné jednotky pro elektronické příslušenství, které nabízíme.

Produkt nebyl nalezen.


Náš nábytek RTV je navržen tak, aby umožňoval efektivní a rozumnou organizaci prostoru pod systémem domácího kina a audio soupravami. Můžete na ně postavit nejen televizi jakékoli velikosti, ale i další audio zařízení. Poličky a zásuvky pojmou také záznamy, dálkové ovladače, knihy a všechny další drobné předměty. Za tímto nábytkem můžete úspěšně skrýt nevzhlednou změť kabelů a vodičů.

Naše nástěnné jednotky byly navrženy tak, aby tvořily prvek konkrétní řady nábytku, díky kterému v dané místnosti zachováte styl. Nabízíme vícebarevný nábytek RTV, v oblíbeném retro stylu, v klasických i neutrálních barvách a moderní, vyrobený z nerezové oceli a skla.

Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že naše nabídka bude zahrnovat prvotřídní nábytek. Stoly a nástěnné jednotky pro TV sestavy stavíme převážně z MDF, tj. ze středně drcených dřevěných vláken-jedná se o vysoce kvalitní materiál s velmi vysokou odolností, tedy ideální pro údržbu velmi těžkých elektronických zařízení.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky