Věšák do předsíně s policí

č. Kat. 510

výrobce: Kapelańczyk

Aktuální dodací lhůta: 10 dní

1992.00 CZK

s DPH

info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Vybrat  Barva:
ČernáBarva ČernáČerná Černá
BíláBarva BíláBílá Bílá
Výška:
122,0 cm

Šířka: 65,0 cm

Hloubka: 33,0 cm

Celková hmotnost: 11,5 kg

Výrobní materiál: kov, plast

Věšák do předsíně s policí bude vypadat skvěle i v malých místnostech. Je tak praktický a univerzální, že se dá úspěšně používat v interiérech v různých stylech od moderního až po inspirované retro estetikou. Kovový věšák je pevný a odolný a zároveň vypadá lehce a velmi elegantně. Na menších čtyřech háčcích v horní části nábytku a dvou ve spodní části můžete zavěsit větší bundy a kabáty a na prostornou polici odložit menší věci, jako klobouky nebo rukavice. Nábytek lze kombinovat s čalouněnou lavicí nebo policí na boty se sedadlem z nabídky obchodu Versanis nebo ji použit samostatně.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více