Věšák s poličkou 90cm

č. Kat. 475

1636.00 CZK

s DPH

zobrazit stejný produkt v kategorii Outlet se sníženou cenou!
info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Vybrat  Barva:
ČernáBarva ČernáČerná Černá
BíláBarva BíláBílá Bílá
Výška:
33.0 cm

Šířka: 30.0 cm

Hloubka: 30.0 cm

Celková hmotnost: 4,5 kg

Výrobní materiál: kov, plast

V malé předsíni se počítá každý centimetr prostoru. V její dokonalé organizaci pomůže šikovně navržený nábytek, například pevný věšák s poličkou z nabídky obchodu Versanis. Upevněn na stěnu ve vhodné výšce umožňuje bezstarostné zavěšení vnějších krytů na kovových háčcích a odkládání malých kusů oblečení jako rukavice, čepice, šály na pohodlnou a prostornou polici. Design vypadá velmi elegantně a lehce. Kovové výrobky nikdy nevyjdou z módy a umožňují spoustu kombinací s dřevěným nábytkem v rustikálním stylu a také moderním a proskleném. V naší nabídce máme k dispozici různá barevná provedení, která se snadno přizpůsobí Vašim specifickým potřebám.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více