Grily

grily, rošty a ohniště

395


50 cm

2080.00 CZK

396


60 cm

2502.00 CZK

397


70 cm

2920.00 CZK

443


Gril LX

3054.00 CZK

444


Ohniště grilu LX

1843.00 CZK

WXX2


Topné těleso grilu

847.00 CZK


Jedinečné grilování pro každý rozpočet

V naší nabídce naleznete moderní lovecké grily různých průměrů. Důležité je, že všechny modely byly pokryty speciální barvou, která je odolná vůči vysokým teplotám. Můžete si vychutnat lahodně připravené pokrmy, bez obav o emise škodlivých látek. Kovové grily, které nabízíme, spojují inovaci a originální design. Čerpajíc to nejlepší z klasiky a spojujíc s osvědčeným, nadčasovým konstrukčním řešením, jsme vytvořili unikátní zahradní grily, které lze zakoupit za rozumnou cenu v našem internetovém obchodě Versanis. Většina modelů má tři nohy, což značívýjimečnou stabilitu.

Kovové grily lze postavit na terase, balkoně nebo na nerovném povrchu pozemku. Tato moderní zařízení jsou nejen praktická, ale také elegantní a okouzlující. Je to skvělé řešení pro každého, kdo oceňuje čas strávený s rodinou nebo přáteli venku. Jedinečné grily jistě jsou nenahraditelné během zážitků na zahradě nebo chatě. Důležité je, že jejich čištění je nekomplikované a trvá pár okamžiků. Skladování mimo sezónu je také snadné. Při jejich výrobě nepoužíváme práškovou barvu, která hoří a vydává škodlivé látky a tím uvolňuje nepříjemné pachy. Některé modely, které nabízíme, mají nastavitelný rošt. Co je důležité, pec nemá žádný kontakt se zemí. Kovové grily jsou praktické a estetické výrobky, které lze použít v domácích zahradách nebo rekreačních střediscích. Doporučujeme Vám se seznámit s celou řadou rozmanitých, praktických a trvanlivých griluů pro každý rozpočet!

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více