Grily trojnožky

Myslivecký gril je skvělé řešení pro všechny, kteří rádi tráví čas s rodinou a přáteli venku. Je to ideální volba, zejména v letní sezóně. V naší nabídce máme grily trojnožky, které jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, proto Vám poslouží po mnoho let a umožní přípravu lahodných pokrmů. Důležité je, že jsou k dostání za velmi atraktivní ceny.

395


50 cm

2080.00 CZK

396


60 cm

2502.00 CZK

397


70 cm

2920.00 CZK

443


Gril LX

3054.00 CZK


Moderní a pevné roštové grily

Myslivecký gril je skvělou alternativou pro lidi, kteří rádi organizují ohniště. Mají stabilní nohy, proto je můžete postavit na balkoně, terase a dokonce i na mírně nerovném terénu. Za všech podmínek zajistí odpovídající stabilitu. Při jejich navrhování byla vzata v úvahu osvědčená konstrukční řešení. Spojující moderní styl, stylový design a klasiku, myslivecký gril je vynikající nejen díky své skvělé funkčností, ale také odolnosti a jedinečnému vzhledu. Některé modely jsou vybaveny navijákem namontovaným na rámu. Slouží k podpoře galvanicky chromovaného roštu. Grilovací trojnožky které nabízíme, jsou nadčasovým řešením, které je užitečné pro každého, kdo miluje trávit čas venku, a zároveň konzumuje zajímavě připravené pokrmy.

Co odlišuje myslivecké grily dostupné v naší nabídce, je to, že se velmi snadno čistí. Díky svému nekomplikovanému tvaru zaručují jednoduché čištění. Také jejich skladování mimo sezónu by nemělo způsobovat velké potíže. Všechny grilovací trojnožky, které lze zakoupit v našem internetovém obchodě za výhodnou cenu, jsou vyrobeny v Polsku. Pokud se rozhodnete je koupit, máte zaručenou dlouhou životnost a funkčnost. Je to produkt, který osloví i ty nejnáročnější uživatele. Jednorázový nákup Vám umožní mít radost dlouhou dobu ze skvělého produktu, který zároveň bude dekorací zahrady nebo terasy.

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více