Květináče do zahrady

Sloupovitý stojan na květiny je skvělým způsobem, jak zkrášlit každou zahradu. Vše, co musíte udělat, je jenom vybrat správně květiny, aby vytvořily krásnou, jedinečnou kompozici, která potěší všechny milovníky neobvyklých aranžmá. Barvy a vůně květin mají velký vliv na naši náladu, proto byste je měli mít ve Vaší zahradě. Kované květináče do zahrady umožní jejich zvýraznění.

162


Stojan na květiny sloup 3 mísy

3101.00 CZK

445


Květinový stojan sloupec vyšší 1..

1364.00 CZK

162A


Stojan na květiny 1 mísa

1406.00 CZK


Kované květináče do zahrady v různých verzích

Jeden z nejoblíbenějších druhů květináčů je kovaný květináč do zahrady. V široké nabídce internetového obchodu Versanis najdete klasické i moderní verze, které Vás ohromí svou výjimečnou konstrukcí. Tradiční kované květináče do zahrady se skládají z místa pro hrnce s rostlinou a další dekorace ve formě ohnutých tyčí. Dokonale vypadají umístěné vně budovy u vchodu, na terase nebo na jiném místě v zahradě, prostě vždycky vytváří krásné aranžmá. Tyto dekorativní nádoby na květiny, které Vám umožní zdůraznit flóru, mají různé formy, proto si jednoduše vyberte květináč ideální pro Vaši zahradu. Působivé květiny by měly být v centru, proto Vám je námi nabízené květináče umožní zdůraznit. Květináče jsou ideální alternativou k květinovým záhonům. Stojí za zmínku, že barevná flóra nejen těší oči, ale také pozitivně ovlivňuje naši náladu. Vaši zahrada získá originálnost, pokud použijete přiměřeně sladěné květináče.

Velmi zajímavým řešením je sloupovitý stojan na květiny. Vypadá především dobře ve velkých zahradách, ale můžete ho použít také v menších . Vše závisí na správném vývoji zahrady. Sloupovité stojany jsou také často používány i v městském prostoru. Můžete je použít v parcích, při vstupu do restaurací, škol a na náměstí. Každému místu přidá spoustu šarmu a vkusu. Výběrem produktů z naší nabídky máte zaručený nejen jedinečný styl, ale také nadprůměrně dlouhou životnost.

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více