Sáňky

Sáňky

465


Sáňky XXL

1485.00 CZK

259B


Sáňky s opěrkou a držadlem

1153.00 CZK

259


Sáňky s opěrkou

1048.00 CZK

259A


Sáňky

1002.00 CZK


Pevné a bezpečné kovové sáňky

Vzhledem k tomu, že pro rodiče je nejdůležitější bezpečnost dětí, nabízíme pouze sáňky s osvědčenou konstrukcí, díky nimž dítě není v nebezpečí. Stojí za zmínku, že v zimě jsou sáňky skvělou alternativou ke kočárkům. Můžete na ně například položit deku, aby děti mohly pohodlně sedět. Model má optimální velikost, což umožňuje pohodlnější používání. Dřevěné sáňky jsou extrémně pevné. V kombinaci s kovem tvoří stabilní strukturu, která poslouží mnoho let. Udělejte radost dítěti a dejte mu ideální sáňky z naší nabídky.

Sedadla našich sáněk byla vyrobena z velmi masivního dřeva. Skluznice byly vyrobeny z kovových trubek. To má vliv na obrovské pohodlí a bezpečnost jízdy. I přes použití odolných a pevných materiálů jsou sáňky velmi lehké. Proto je snadné je přesunout z jednoho místa na druhé a pohodlně je táhnout. Dokonce i Vaše dítě to zvládne. Sáňky dostupné v našem sortimentu byly navrženy tímto způsobem, aby sloužily několik sezón. Jsou k dispozici za velmi příznivé ceny, proto se hodí pro každý rozpočet. Za zmínku stojí výběr modelů s opěradlem - zejména pro malé děti. Zaručují obrovský komfort. V případě potřeby můžete položit polštář na opěradlo a poskytnout tak ještě větší pohodlí při jízdě a zábavě. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší plnou nabídkou sáněk a na nákupy!

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více