Reklamace

Garantujeme plnou zodpovědnost za výrobní vady výrobku a vyřizujeme všechny formality týkající se poškození balíku kurýrem.

Poškození zboží při přepravě

Velmi často je zboží prodávané v našem obchodě prostorovým produktem, který je bez ohledu na  obal náchylný k mechanickému poškození.

Zákazník je pokaždé povinen zkontrolovat  zboží v přítomnosti doručujícího kurýra. Pokud bude zjištěno jakékoliv mechanické poškození (deformace, utržení, poškození povrchové úpravy) , je nutné požádat kurýra o sepsání protokolu ve vaší a jeho přítomnosti. Nejlépe nepřebírat poškozené zboží vůbec.

Sepsání protokolu později než při přebírání zboží může mát za následek odmítnutí reklamace kurýrem.

Vyplněný a podepsaný protokol (fotografie nebo skan) nejlépe s fotografiemi prokazujícími poškození a číslem objednávky je třeba zaslat na adresu: info@versanis.cz.

Na základě těchto dokumentů  bude  možné za vás podat reklamaci u kurýra. Pokud uznáme, že protokol je vyplněn správně a vina je jednoznačně na straně doručujícího kurýra, pak vám odešleme neprodleně nový výrobek.

Prosíme neodesílat poškozený výrobek bez konzultace s námi. Po prohlédnutí fotografií škody  vám nabídneme způsob  převzetí poškozeného výrobku.

Výrobní vady

Potvrzení výrobní vady můžeme vydat pouze na základě zaslaných námfotografií. V případě, že takovou vadu potvrdíme, odešleme vám neprodleně nový výrobek a navrhneme způsob převzetí vadného výrobku.

Řešení sporů

Spotřebitel může využít mimosoudních prostředků k vyřizování stížností a reklamací. Pokud spotřebitel chce využít možnosti řešení sporů týkajících se online nakupování, může  podat svou stížnost například prostřednictvím webové platformy EU ODR, která je k dispozici na adrese: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více