Právo na odstoupení od smlouvy

Jsme si 100% jisti kvalitou výrobků nabízených v našem obchodě. Zaručujeme našim zákazníkům absolutní spokojenost nebo bezproblémové vrácení.

Kupující má právo odstoupit od této smlouvy v termínu 14 dnů od provedení nákupu bez uvedení příčiny. Termín pro odstoupení od smlouvy  ztrácí platnost po uplynutí 14 dnů ode dne, kdy se zákazník stal majitelem věci nebo ve kterém osoba třetí nebo dopravce určený zákazníkem převzal právo vlastit tuto věc.

Chcete-li uplatnit právo na odstoupení od smlouvy, musíte nás informovat

Versanis Robert Mońka, V Zátiší 810 / 1 Mariánské Hory
e-mail: info@versanis.cz

o vašem rozhodnutí o odstoupení od  této smlouvy cestou jednoznačného prohlášení (např. Zaslání poštou nebo poštou elektronickou).

Neprodleně  po obdržení prohlášení vám zašleme potvrzení jeho přijetí.

Pro zachování termínu pro odstoupení od smlouvy postačí odeslat informaci týkající se záměru odstoupit od mslouvy před uplynutím termínu pro možnost odstoupení od smlouvy.

Důsledky odstoupení od smlouvy

V případě odstoupení od této smlouvy vracíme jak částku za zakoupený produkt, tak take poštovné ke klientovi neprodleně  po obdržení vráceného produktu nebo po doručení  potvrzení o jeho odeslání, podle toho, která situace  nastoupí dříve.

Vrácení platby probíhá stejným způsobem, jaký był  klientem vybrán při platbě transakce, pokud se klient s námi  nedohodne jinak. V žádnémpřípadě však nebudete hradit žádné jiné mimo výše uvedených nákladů spojených  s vrácením zboží.

Adresa určená pro vrácení zboží:

Versanis Robert Mońka
olzalogistic.com, s.r.o.
PFB 2,
73701 Český Těšín

Ne později než do 14 dnů ode dne, ve kterém jste nás poinformovali, že odstupujete od smlouvy. Termén zůstává zachován, pokud nám  výrobek odešlete před uplynutím termínu 14 dnů.

Zboží musí být náležitě zabaleno a odesláno na náklady klienta.

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více