Doporučené produkty:

5165.00

4649.00 CZK

Diagonální stojan s deskou - malý, 84 cm

Katalogové číslo: 519

2317.00
2085.00 Kč s DPH
Doprava zdarma 
    Zboží je dostupné
Objednejte dnes, do 14:00 hodin –a zásilku odešleme do úterý (24.05.2022)

Výběr parametrů


Barva:

Černá Barva Černá Černá Černá
Bílá Barva Bílá Bílá Bílá

Deska:

Přírodní dub Deska Přírodní dub Přírodní dub Přírodní dub
Burgundský dub Deska Burgundský dub Burgundský dub Burgundský dub

Interiérové dekorace / Stojany - Stojan

Vyberte si značku, která zná potřeby svých zákazníků a vytvoří dokonalé řešení, které spojuje kvalitu, praktičnost a krásu. Kapelańczyk je výrobce, který se zaměřuje na výrobky pro domácnost a zahradu. Můžeme potvrdit, že výrobky jsou perfektní ve všech ohledech a mohou poskytnout velmi dobré vyplnění daného prostoru nejlepším možným řešením. Kovová, černá konstrukce vypadá opravdu zajímavě a dřevěný stůl ve dvou barvách dokončí tento kus nábytku dokonalým způsobem.

Diagonální stojan - vynikající zpracování

Diagonální stojan uvedený v mini verzi je velmi zajímavý kus nábytku, který stojí za to použít ve vašem prostoru. Nabízený šikmý stojan v mini verzi je velmi zajímavý kus nábytku, které stojí za použití ve vašem prostoru. Kovová, černá konstrukce vypadá opravdu zajímavě a dřevěná deska ve dvou barvách dokončí tento kus nábytku krásným způsobem.

Použití v moderních prostorech

Tento model bude dobře vypadat především na místech vyzdobených moderním designovým stylem. Bude zajímavým prvkem v obývacím pokoji, kde na něj můžete položit květináč, umístit noční lampu, použít jej v kanceláři nebo čekárně. Jsme přesvědčeni, že kdokoli, kdo vsadí na tuto konkrétní volbu, bude schopen využít potenciál nábytku Kapelańczyk originálním způsobem. Pro lidi, kteří si cení tento styl, doporučujeme, aby věnovali pozornost nábytku ze stejné kategorie, který společně vytvoří kompletní a soudržný celek.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


517


 

514


 

515


 

518


 

497


 

485


 

513


 

Newsletter