O nás

Na jednom místě jsme shromáždili ty nejkrásnější předměty užitkového umění, navrženy a vyrobeny předními firmami specializujícími se na techniku moderní kovovýroby. Pro domov, kancelář a především pro Vás.

Versanis.cz je místo, v němž jsme dokázali nade všechny pochybnosti, že krása nemusí být pomíjivá. Nemusí být křehká a éterická. Z ušlechtilého kovovéhomateriálu  lze vytvořit krásu a eleganci, která se projevuje ve tvarech nábytku a předmětech pro každodenní použití. Zde najdete pravděpodobně nejvšestrannější a nejobšírnější škálu produktů vyrobených technikou moderního kovářství. mj.: Kovový nábytek, stojany na květiny, svícny, věšáky, krbové nářadí a zahradní podpěry. Je to komplexní a neustále doplňovaná nabídka těch nejlepších a nejznámějších výrobců v tomto oboru. Představují ji přední  polské a světové značky, mj. široká škála produktů renomované společnosti Kapelańczyk. Tato pečlivě zaprojektovaná a s řemeslnickou precizností vyrobená, skutečná umělecká díla, si jistě najdou vhodné místo ve Vašem životě a prostředí, které vás obklopuje.

Každá položka v internetovém obchodě versanis.cz má vynikající prezentaci, přesný popis a specifikaci. A to vše hlavně proto, abychom našim zákazníkům usnadnili rozhodnutí, zda si tento výrobek u nás zakoupí. Naši klienti  oceňují vysoce internetový obchod  Versanis.cz nejen pro  velmi širokou nabídku produktů, ale take pro způsob, jakým  lze tyto produkty u nás zakoupit. Prioritou  našeho obchodu je příkladná obsluha zákazníka a profesionální, přátelský přístup k němu.V tom nám napomáhá neustále zdokonalovaná nabídka a péče o každý detail: od výběru zboží a vyjednání nejlepších cen s jejich výrobci, až po závěrečnou kontrolu kvality a bezproblémové a spolehlivé doručení. Versanis.cz nastavuje nové standardy na trhu tím, že vytváří ze svých zákazníků skupinu maximálně spokojených lidí. Doufáme, že se k nim brzy připojíte.

Priority

Prioritami obchodu je příkladná zákaznická podpora a profesionální a zároveň přátelské vztahy s našimi klienty.

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více