Doporučené produkty:O nás

Na jednom místě jsme shromáždili ty nejkrásnější předměty užitkového umění, navrženy a vyrobeny předními firmami specializujícími se na techniku moderní kovovýroby. Pro domov, kancelář a především pro Vás.

Versanis.cz je místo, v němž jsme dokázali nade všechny pochybnosti, že krása nemusí být pomíjivá, křehká a éterická. Z ušlechtilého kovového materiálu lze vytvořit krásu a eleganci, která se propaguje ve tvarech nábytku a předmětech pro každodenní použití. Zde najdete pravděpodobně nejvšestrannější a nejobšírnější škálu produktů vyrobených technikou moderního kovářství, mj.: kovový nábytek, stojany na květiny, svícny, věšáky, krbové nářadí a zahradní podpěry. Jedná se o komplexní a neustále doplňovanou nabídku těch nejlepších a nejznámějších výrobců v tomto oboru. Představují ji přední polské a světové značky, mj. široká škála produktů renomované společnosti Kapelańczyk. Tato pečlivě promyšlená a s řemeslnickou precizností vyrobená, skutečná umělecká díla, si jistě najdou vhodné místo ve Vašem životě a prostředí, které vás obklopuje.

Každá položka v internetovém obchodě Versanis.cz má vynikající prezentaci, přesný popis a specifikaci. A to vše hlavně proto, abychom našim zákazníkům usnadnili rozhodnutí, zda si tento výrobek u nás zakoupí. Naši klienti oceňují internetový obchod Versanis.cz nejen pro velmi širokou nabídku produktů, ale také pro příkladný zákaznický servis. V tom nám napomáhá neustále zdokonalovaná nabídka a péče o každý detail: od výběru zboží a vyjednání nejlepších cen s jejich výrobci, až po závěrečnou kontrolu kvality a bezproblémové a spolehlivé doručení. Versanis.cz nastavuje nové standardy na trhu tím, že vytváří ze svých zákazníků skupinu maximálně spokojených lidí. Doufáme, že se k nim brzy připojíte.

 

Prioritami obchodu je příkladná zákaznická podpora a profesionální a přátelský vztah s našimi klienty.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky