Drátěný zahnutý držák pro balkónové květináče

č. Kat. 275

15.00 CZK

s DPH

  Zboží je dostupné
Objednejte dnes, do 14:00 hodin
a zásilku zašleme do 06.03.2020
info

Objednávková linka

info
 Barva:
ČernýBarva ČernýČerný Černý
Výška:
22,0 cm

Šířka: 20,0 cm

Hloubka: 2,0 cm

Celková hmotnost: 0,1 kg

Výrobní materiál: kov

Maximální šířka madla: 5,5 cm
Šířka základny pod kvetináčem: 14 cm


výrobce: Kapelanczyk
Moderní produkt, který Vám umožní vytvořit okouzlující dekorace v malém prostoru každého balkónu. Tento držák se vyznačuje originální, ohýbanou drátovou konstrukcí. Můžete jej použít samostatně, ale je mnohem pravděpodobnější, že své využití najde v kompletu, krerý se skládá ze dvou částí. Pak poskytuje pevný a odolný základ pro květináče nebo krabice. Díky svému neobvyklému a jedinečnému designu dokonale unese každou váhu. Drátěný držák je přizpůsoben speciálně tvarovaným balkónovým květináčům. Neumožňuje nastavení velikosti krabic a typu zábradlí. Díky sofistikovanému designu a modernímu stylu výrobku získají květináče a květiny umístěné na něm neuvěřitelné kouzlo a společně vytvoří dokonalý celek.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více