Doporučené produkty:

Kované květináče

V nabídce internetového obchodu Versanis najdete pestrou kolekci květináčů, jež se hodí do každého interiéru. Jsou to působivé prvky, které plní nejen dekorativní funkci, ale usnadňují i expozici rostlin. V našem sortimentu máme modely vyrobené z kovu, které jsou ručně kované a jemně zdobené. Nabízíme kaskádové verze o různých výškách, v závislosti na velikosti místnosti si můžete zvolit menší či větší model.

Zobrazit:

575


1063.00 CZK

574


843.00 CZK

573


823.00 CZK

521


1661.00 CZK

160


1600.00 CZK

285


876.00 CZK

219


792.00 CZK


Kované květináče – nabídka Versanis

Kované květináče dostupné ve Versanis jsou vyrobené z odolných materiálů a mají neobvyklé tvary. Jednoduchým způsobem můžete zdůraznit fuchsie, kapradiny, kaktusy nebo jiné květiny. Tato zelená dekorace může být zajímavou ozdobou obývacího pokoje, předsíně, ložnice nebo kanceláře.

Každý z kovových květináčů, který najdete v naší nabídce, bere v úvahu i velikost místnosti, v níž má být umístěn. Menší i větší verze jsou dostupné s různým počtem platforem na květiny. Nabízíme například trubkové stojany k upevnění do podlahy a stropu, nástěnné i volně stojící květináče. Odlišují se nejen velikostí a tvarem, ale především motivy dekorací. Můžete si zvolit model, který splní Vaše estetické očekávání a zároveň se přizpůsobí tradičnímu nebo modernímu interiéru.

Nástěnné verze mají ozdobné tvary, například tyče ohnuté do tvaru křídel motýlů. Skvěle se hodí do interiérů i exteriérů. Vypadají velice působivě u vchodových dveří nebo na terase, kde zvýrazní krásu Vašich oblíbených květin. V takových kovových květináčích skvěle vypadají břečťany a pelargónie, které mají tendenci viset nebo se rozprostírat po stěnách. V našem sortimentu jsou k dispozici také volně stojící modely – například ve formě vozíku, který je velmi dekorativní a bude se na zahradě líbit všem členům domácnosti i hostům.

Newsletter