Doporučené produkty:

Podpěry pro rostliny

Kovové opěrky pro rostliny jsou kategorií zahradnických produktů, které slouží k podpírání a tvarování rostlin. Tyto opěrky jsou vyrobeny z kovových tyčí, drátů nebo sítí, které umožňují rostlinám podporu a umožňují jim růst v určeném směru.

V závislosti na druhu rostlin mohou mít kovové opěrky různé tvary a rozměry. Opěrky mohou být jednoduché, sloužící pouze k podpírání rostliny, nebo složitější, s cílem dát rostlině určitý tvar nebo formu.

Mezi kovovými opěrkami pro rostliny lze rozlišovat různé typy, jako jsou:

Kovové mříže pro popínavé rostliny, které slouží k podpírání popínavých rostlin, jako jsou růže nebo révy; Kovové stojany, které slouží k podpírání rostlin s vertikálními výhonky, jako jsou květiny nebo zelenina; Kovové oblouky, které umožňují vytvoření tunelu pro rostliny, například pro rostlinu letničku; Kovové zavěšení, které umožňuje pověsit květinové koše nebo květináče.

Kovové opěrky pro rostliny jsou populární zahradnické produkty, protože jsou odolné a odolné vůči povětrnostním podmínkám a jsou také estetickým dekorativním prvkem pro zahradu nebo terasu.

Seřadit:

Zobrazit:

550


Kovová podpěra pro rostliny z drátu o průměru 4 mm je...

Podpěra pro rostliny v květináčích - ES

360.00 CZK

553


Květinové motivy patří k nejoblíbenějším...

Kovová podpěra pro hrnkové rostliny - LIŚĆ

349.00 CZK

554


Víme, že ne každý má rád matematiku, ale...

Podpora květin a keřů - GEOMETRIA

349.00 CZK

555


Jedinečná podpěra pro rostliny, která dokonale...

Podpora rostlin a keřů - ŁĄKA

349.00 CZK

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky