Doporučené produkty:

Stojany do koupelny

Funkčnost a estetika se nemusí navzájem vylučovat. I na prostém a praktickém místě, jako je koupelna, je prostor pro efektivní dekoraci. Malá plocha není problém, pokud si budete chtít postavit stylový stojan. Díky tomu bude prostor užitečným způsobem dobře využit a zároveň bude zdůrazněn jeho propracovaný a luxusní charakter.

Seřadit:

Zobrazit:

588


Vyrobeno s maximální péčí Nátěr lakem...

Stojan na toaletní papír

484.00 CZK

596


Výhody stojanu vyroben z kovu práškově...

Věšák na ručníky. Dvouramenný koupelnový věšák

606.00 CZK

597


Volně stojící věšák na ručníky - jednoduchý...

Věšák na ručníky. Koupelnový věšák se 3 rameny

797.00 CZK

598


z kovu práškově lakovaný, aby byl chráněn proti...

Věšák na ručníky. Koupelnový věšák se 4 rameny

933.00 CZK

495


Držák na ručníky ze svařovaných profilů má...

Stojan na ručníky. Držák na ručníky do koupelny

2491.00 CZK


Praktická dekorace do elegantní koupelny


Při dokončování stylových bytových doplňků zapomínáme na koupelnu. Mezitím existuje mnoho efektivních možností, jak vyzdobit i tuto důležitou místnost. Kované stojany Versanis jsou pro lidi, kterým záleží na módním, vkusném prostředí - bez ohledu na jeho funkci.

Kovový stojan je prvek, který dokonale zapadá do stylu místnosti, kterou je koupelna. Bude klást důraz na elegantní charakter kování a dlaždic. Stabilní struktura a jemný design tvoří podmanivou a trvanlivou kombinaci, která může vypadat skvěle jak v malých, tak ve velkých koupelnách, a zároveň je poměrně snadno udržovatelná. Toaleta nemusí být jen praktická a její vybavení nevýrazné a bez stylu. Díky funkčnímu a stylovému stojanu získá rafinovaný, luxusní charakter. Taková kovová dekorace bude vypadat efektivně jak doma, tak v hotelových koupelnách, restauracích, lázních, kancelářích, obchodních domech nebo na jiných místech, kde hraje významnou roli sofistikovaná výzdoba.

Kovovýroba od Versanis je vysoce kvalitní, vyrobená s velkým důrazem na detail a povrchovou úpravu. Příslušenství, jako je kovový stojan, je jedinečnou a charakteristickou dekorací v klasickém, nadčasovém stylu. V závislosti na koncepci mohou vypadat skvěle v moderních i tradičně zařízených koupelnách. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou a zveme vás k nákupu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky