Doporučené produkty:

Stojany do koupelny

Funkčnost a estetika se nemusí navzájem vylučovat. I na prostém a praktickém místě, jako je koupelna, je prostor pro efektivní dekoraci. Malá plocha není problém, pokud si budete chtít postavit stylový stojan. Díky tomu bude prostor užitečným způsobem dobře využit a zároveň bude zdůrazněn jeho propracovaný a luxusní charakter.

Zobrazit:

495


2377.00 CZK


Praktická dekorace do elegantní koupelny


Při dokončování stylových bytových doplňků zapomínáme na koupelnu. Mezitím existuje mnoho efektivních možností, jak vyzdobit i tuto důležitou místnost. Kované stojany Versanis jsou pro lidi, kterým záleží na módním, vkusném prostředí - bez ohledu na jeho funkci.

Kovový stojan je prvek, který dokonale zapadá do stylu místnosti, kterou je koupelna. Bude klást důraz na elegantní charakter kování a dlaždic. Stabilní struktura a jemný design tvoří podmanivou a trvanlivou kombinaci, která může vypadat skvěle jak v malých, tak ve velkých koupelnách, a zároveň je poměrně snadno udržovatelná. Toaleta nemusí být jen praktická a její vybavení nevýrazné a bez stylu. Díky funkčnímu a stylovému stojanu získá rafinovaný, luxusní charakter. Taková kovová dekorace bude vypadat efektivně jak doma, tak v hotelových koupelnách, restauracích, lázních, kancelářích, obchodních domech nebo na jiných místech, kde hraje významnou roli sofistikovaná výzdoba.

Kovovýroba od Versanis je vysoce kvalitní, vyrobená s velkým důrazem na detail a povrchovou úpravu. Příslušenství, jako je kovový stojan, je jedinečnou a charakteristickou dekorací v klasickém, nadčasovém stylu. V závislosti na koncepci mohou vypadat skvěle v moderních i tradičně zařízených koupelnách. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou a zveme vás k nákupu.

Newsletter