Doporučené produkty:

Na deštníky

Zobrazit:

115


1557.00 CZK

330


2860.00 CZK


Praktická dekorace do elegantní chodby


Při dokončování stylových bytových doplňků často zapomínáme na chodbu. Mezitím existuje mnoho efektivních možností, jak vyzdobit i tuto důležitou místnost. Kované stojany na deštníky Versanis jsou návrhem pro lidi, kterým záleží na módním, vkusném prostředí - bez ohledu na jeho funkci.

Kovový ornament je prvek, který dokonale zapadá do stylu místnosti, kterou je hala. Stabilní struktura a jemné dekorace tvoří podmanivou a trvanlivou kombinaci, která může vypadat skvěle jak v malých, tak ve velkých chodbách, a zároveň je poměrně snadno udržovatelná.

Chodba nemusí být jen praktická a její vybavení nevýrazné a bez stylu. Díky stojanu na deštníky získá rafinovaný, luxusní charakter. Taková kovová dekorace bude vypadat efektivně jak doma, tak v hotelových pokojích, restauracích, kancelářích, obchodních domech nebo na jiných místech, kde hraje významnou roli sofistikovaná výzdoba.

Kovovýroba od Versanis je vysoce kvalitní, vyrobená s velkým důrazem na detail a povrchovou úpravu. Příslušenství, jako je kovový kovaný stojan na deštníky, je jedinečnou a charakteristickou dekorací v klasickém, nadčasovém stylu. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou a zveme vás k nákupu.

Newsletter