Doporučené produkty:

Na deštníky

Pokud jsou deštníky skladovány nesprávně, nezajištěné, mohou se rychle poškodit. Vkusný, kovový stojan vám pomůže v jejich uskladnění. Prostorný, stabilní a řádně profilovaný, to je stojan od společnosti Versanis. Navíc má dekorativní funkci, díky které interiér získává zajímavou, jedinečnou dekoraci ve vkusném stylu.

Seřadit:

Zobrazit:

115


Je to umělecky zpracovaný stojan na deštníky ve tvaru...

Stojan na deštníky

1670.00 CZK

330


Představený výrobek Vám umožní mít...

Plný stojan na deštníky

3202.00 CZK


Praktická dekorace do elegantní chodby


Při dokončování stylových bytových doplňků často zapomínáme na chodbu. Mezitím existuje mnoho efektivních možností, jak vyzdobit i tuto důležitou místnost. Kované stojany na deštníky Versanis jsou návrhem pro lidi, kterým záleží na módním, vkusném prostředí - bez ohledu na jeho funkci.

Kovový ornament je prvek, který dokonale zapadá do stylu místnosti, kterou je hala. Stabilní struktura a jemné dekorace tvoří podmanivou a trvanlivou kombinaci, která může vypadat skvěle jak v malých, tak ve velkých chodbách, a zároveň je poměrně snadno udržovatelná.

Chodba nemusí být jen praktická a její vybavení nevýrazné a bez stylu. Díky stojanu na deštníky získá rafinovaný, luxusní charakter. Taková kovová dekorace bude vypadat efektivně jak doma, tak v hotelových pokojích, restauracích, kancelářích, obchodních domech nebo na jiných místech, kde hraje významnou roli sofistikovaná výzdoba.

Kovovýroba od Versanis je vysoce kvalitní, vyrobená s velkým důrazem na detail a povrchovou úpravu. Příslušenství, jako je kovový kovaný stojan na deštníky, je jedinečnou a charakteristickou dekorací v klasickém, nadčasovém stylu. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou a zveme vás k nákupu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky