Doporučené produkty:

Na deštníky

Pokud jsou deštníky skladovány nesprávně, nezajištěné, mohou se rychle poškodit. Vkusný, kovový stojan vám pomůže v jejich uskladnění. Prostorný, stabilní a řádně profilovaný, to je stojan od společnosti Versanis. Navíc má dekorativní funkci, díky které interiér získává zajímavou, jedinečnou dekoraci ve vkusném stylu.

Seřadit:

Zobrazit:

115


Jedinečný, neobvyklý design může zdobit váš domov nebo...

Držák na deštníky - stojan na deštníky

1072.00 CZK

330


Představený výrobek umožňuje mít deštník vždy po...

Stojan na deštníky - robustní

2274.00 CZK


Praktická dekorace do elegantní chodby


Při dokončování stylových bytových doplňků často zapomínáme na chodbu. Mezitím existuje mnoho efektivních možností, jak vyzdobit i tuto důležitou místnost. Kované stojany na deštníky Versanis jsou návrhem pro lidi, kterým záleží na módním, vkusném prostředí - bez ohledu na jeho funkci.

Kovový ornament je prvek, který dokonale zapadá do stylu místnosti, kterou je hala. Stabilní struktura a jemné dekorace tvoří podmanivou a trvanlivou kombinaci, která může vypadat skvěle jak v malých, tak ve velkých chodbách, a zároveň je poměrně snadno udržovatelná.

Chodba nemusí být jen praktická a její vybavení nevýrazné a bez stylu. Díky stojanu na deštníky získá rafinovaný, luxusní charakter. Taková kovová dekorace bude vypadat efektivně jak doma, tak v hotelových pokojích, restauracích, kancelářích, obchodních domech nebo na jiných místech, kde hraje významnou roli sofistikovaná výzdoba.

Kovovýroba od Versanis je vysoce kvalitní, vyrobená s velkým důrazem na detail a povrchovou úpravu. Příslušenství, jako je kovový kovaný stojan na deštníky, je jedinečnou a charakteristickou dekorací v klasickém, nadčasovém stylu. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou a zveme vás k nákupu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky