Doporučené produkty:

Svícny

Zobrazit:

262


1028.00 CZK

264


1468.00 CZK

329


1509.00 CZK


Dříve byly svícny pouze praktickým prvkem doplňujícím stůl na večeři nebo výplň kostelních prostor. Dnes se jejich role výrazně změnila a kromě toho, že stále slouží jako stojan na svíčky, jsou  dnes především dekorativním prvkem. Pokud chcete navodit jedinečnou atmosféru, tak by u vás doma určitě neměl chybět svícen.

Jaké svícny vám Versanis nabízí?
Nabídka našeho obchodu obsahuje mimořádně krásné, elegantní a stylové kované svícny, které dodají každému místu jedinečný charakter. Chcete tedy vsadit na mimořádný design? Doplnit dané místo elegantními prvky? Jsme přesvědčeni, že tato nabídka je pak právě pro vás. Každý model je jiný, ale zároveň je každý tak jedinečný, že je těžké ho lhostejně projít.


Podle toho, co se vám nejvíce líbí, se můžete rozhodnout pro více či méně propracované modely. Jsou vyrobeny z kovu a jsou k dispozici v několika barvách. Můžete si vybrat bílý nebo černý pololesk. Můžete si vybrat zlatou, stříbrnou nebo měděnou patinu. Cokoli budete chtít, budete mít plnou záruku. Základem je vybrat správnou velikost a sladit velikost samotných svíček.

Kde lze použít svícny?
Svícny nabízené naší společností jsou velmi dobrou volbou pro použití téměř v každém prostoru. Díky nim můžete vytvořit romantickou atmosféru v ložnici, jedinečnou auru během rodinné večeře nebo neobvyklou atmosféru během večera s přáteli.

Světlo svíček dodá každému interiéru zcela nový vzhled. Právě světlo svíček nás přivádí do úplně jiné atmosféry. Pokud tedy chcete něco takového vytvořit ve svých domovech, doporučujeme vám koupit si kované svícny z nabídky našeho obchodu Versanis. Jsme si jisti, že tato volba se ukáže jako nejlepší možný nákup pro každého z našich zákazníků.

Newsletter