Doporučené produkty:

5165.00

4649.00 CZK

Dekorativní zrcadla

zrcadla s kovovým rámem

Zobrazit:

412


3650.00 CZK

326


3351.00 CZK

333


3760.00 CZK


Dekorativní zrcadla

Nabídka online obchodu Versanis zahrnuje ozdobná zrcadla s kovanými rámy, která se výborně hodí do moderně i tradičně zařízených interiérů. Vypadají skvěle ve většině místností – v předsíni, šatně, ložnici, koupelně a dokonce i v obývacím pokoji nebo v jídelně.

Je pravda, že zrcadlo je krásný doplněk k celému interiéru, ale především jde o jednu z nejvíce funkčních dekorací. Estetika je důležitá, ale nesmíme zapomínat na praktické poslání, které každé zrcadlo splňuje. Používáme jej každý den, dokonce i několikrát denně. Pomáhá nám při každodenních činnostech, jako je například styling vlasů nebo oprava make-upu, a pánům zejména během holení.

Zrcadla mají užitečné i dekorativní funkce. Vypadají působivě a ladí s každým aranžmá. Jejich charakteristické rámy a tvary si zaslouží Vaši pozornost, protože zdůrazňují kouzlo každého interiéru. Naše nabídka zahrnuje stěnová zrcadla, díky nimž se Váš interiér opticky zvětší a projasní. Nabízíme kované, více dekorované rámy a také jednoduché dekorace bez zbytečných doplňků. Srdečně Vás zveme na nákupy!

Newsletter