Dekorativní zrcadla

zrcadla s kovovým rámem

332


Zrcadlo ovál heřmánek

1911.00 CZK

333


Zrcadlo Ovál Classic

1911.00 CZK

53


Kovové zrcadlo

1805.00 CZK

327


Zrcadlo Heřmánek

1795.00 CZK

326


Zrcadlo Oblouky

1795.00 CZK

412


Zrcadlo Listy

1965.00 CZK

421


Zrcadlo Pelargonie

1965.00 CZK

393


Zrcadlo Modern

2035.00 CZK

468


Zrcadlo nezaoblené Simple

1716.00 CZK


Dekorativní zrcadla

Nabídka online obchodu Versanis zahrnuje ozdobná zrcadla s kovanými rámy, která se výborně hodí do moderně i tradičně zařízených interiérů. Vypadají skvěle ve většině místností – v předsíni, šatně, ložnici, koupelně a dokonce i v obývacím pokoji nebo v jídelně.

Je pravda, že zrcadlo je krásný doplněk k celému interiéru, ale především jde o jednu z nejvíce funkčních dekorací. Estetika je důležitá, ale nesmíme zapomínat na praktické poslání, které každé zrcadlo splňuje. Používáme jej každý den, dokonce i několikrát denně. Pomáhá nám při každodenních činnostech, jako je například styling vlasů nebo oprava make-upu, a pánům zejména během holení.

Zrcadla mají užitečné i dekorativní funkce. Vypadají působivě a ladí s každým aranžmá. Jejich charakteristické rámy a tvary si zaslouží Vaši pozornost, protože zdůrazňují kouzlo každého interiéru. Naše nabídka zahrnuje stěnová zrcadla, díky nimž se Váš interiér opticky zvětší a projasní. Nabízíme kované, více dekorované rámy a také jednoduché dekorace bez zbytečných doplňků. Srdečně Vás zveme na nákupy!

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více