Kovový koš 60

č. Kat. 75

299.00 CZK

s DPH

  Zboží je dostupné
Objednejte dnes, do 14:00 hodin
a zásilku zašleme do 06.03.2020
info

Objednávková linka

info
 Barva:
ČernýBarva ČernýČerný Černý
Výška:
19,0 cm

Šířka: 58,0 cm

Hloubka: 25,0 cm

Celková hmotnost: 0,6 kg

Výrobní materiál: kov


výrobce: Kapelanczyk
Prezentovaný koš je určen pro velké květináče s nádhernými květinovými kompozicemi. Produkt umožňuje zavěšení rostlin na zábradlí balkónu nebo terasy, což šetří cenné místo a zdůrazní venkovní dekorace, aby byly viditelné z ulice a přitahovaly pozornost kolemjdoucích. Koš také zajišťuje bezpečnost rostlin díky plné stabilitě a odolnosti. Vyroben z oceli nejvyšší kvality, což je ekvivalentní solidnímu a preciznímu provedení. Dokáže zvládnout těžkou váhu květináče skládajícího se z mnoha plazících se květin. Kovový koš se vyznačuje jednoduchostí, minimalismem a univerzálností, díky tomu se perfektně hodí do jakéhokoliv stylu balkónu. Působí také jako malý dekorativní prvek.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Koš 40-ka ovál

Koš 40-ka ovál

267.00 CZK

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více